אל תתחתני עם גבר בעל אחת מ-15 התכונות הבאות

להתחתן עם גבר אשר שונה מגבר חלומותייך היא טעות טיפשית. דמייני היותך נשואה לבחור אשר אינו מעריך אותך, לא אוהב להיראות בחברתך וחושב שאינך שתפקידך הוא להיות אשתו. נכון שזה נשמע כמו סיוט?

תארו לכן, שפיטת אנשים שעשו דברים רעים ולא מוסריים מוצדקת. אז קחו זמן מה לפני שתחליטו האם להתחתן עם הגבר, אפילו אם יצאת איתו למשך תקופה ארוכה, ותעברו על 15 ההרגלים המגונים הבאים. אם הוא חוטא בהם, או ברובם, דחו אותו וסיימו עם הסיפור, מאחר שברגע שתקראי את ההרגלים הללו, תביני שהדבר היחיד שתוכלי לעשות עם הגבר הזה הוא לכלוא אותו או להתרחק ממנו ככל האפשר.


1. צרות-אופקים

הרעיון במחייה והעברת כל חייך בחברת בחור שאינו בעל "ראש פתוח" נשמע כמו סיוט עלי אדמות. אינך רוצה להיות עם מישהו בזוגיות למשך שארית חייך, אשר מונע ממך לעשות דברים מסוימים בגלל הפחד שלו שדברים ישתבשו או חוסר אמונו בך.
סוג כזה של שליליות יכול להרוס את חייך ולגרום לך להתחרט שהתחתנת עמו. עדיף לסיים את הקשר עם גבר כזה בבת אחת במקום להתחרט על כך לאחר מכן כשהוא מדגים את החיים המרובעים שיהפכו את חייך לגיהנום.


2. סלידה מחיות:

לא הרגשת קצת מחוללת אפילו מקריאת התכונה? סלידה מחיות? מי לעזאזל סולד מחיות? אף אחד, זוהי התשובה. אז אם הוא מחליט שלא לאהוב חיות מבלי סיבות טובות כגון אלרגיות, ומכריח אותך לבחור בינו ובין החיה שלך, תמיד תעדיפי את חיית המחמד.

היעדר חיבה לבעלי חיים זה סביר אבל לרצות להתרחק מהם ככל האפשר מראה על חוסר באמפתיה. את תחיי עם אדם אכזר אם תחליטי להתחתן עמו.

3. היעדר מתן תשומת לב לחוקים במערכת יחסים:

הוא פרוע, וזהו סימן לא טוב. את אומרת לא שלא לעשות משהו, והוא עושה בדיוק אותו הדבר. לא רק שזה מחוסר כבוד אלייך זה אף מנוגד לגמרי לחוקים במערכת יחסים.
לכל זוגיות ישנם כללי יסוד שצריכים שיעקבו אחריהם, באופן טבעי על-ידי שני בני הזוג אך אם הוא "חוצה את הגבול" הלוך וחזור מבלי לשים לב לרצונותייך, הוא לגמרי לא שווה שתינשאי לו. חוסר כבוד אבסולוטי לעולם לא אמור להיענות בהערכה דוגמת נתינת הזדמנות נוספת.

4. הפרת הבטחות:

טעות קטנה או אף לפעמים אופי שכחני יכולים להיסלח ואפילו הבטחה גדולה, אם מפרים אותה בתיאום נכון, יכולה גם היא להיסלח. אם תדירות הפרת ההבטחות גודל באופן ניכר, אז זהו הזמן לעשות קצת סדר בבלאגן.

אם הוא אפילו לא ממצמץ כשמבטיח הבטחות ובאותה נשימה מפר אותן ימים ספורים לאחר מכן, זה אומר באופן ברור שהוא מזלזל באינטליגנציה שלך. זוהי לא מערכת יחסים בריאה להישאר בה, אז דחי את מפרט ההבטחות האלה ותרוויחי גבר ששווה לשמור עליו.

5. מס' 2 אצלו בסדרי העדיפויות:

העסק הופך למלוכלך כשאחד מבני הזוג יותר בעניין מאשר השני. הכל מתחיל להתפרק משום שהכול זה לגבי נתינה, לקיחה, חלוקה וקבלה. אז אם את זו שנותנת את מיטב מאמציה למערכת היחסים הזו בזמן שהוא ישן בשלווה ולא עושה שום דבר, זה אומר שאת לא חשובה לו כמו שהוא חשוב עבורך.

אין טעם בלקיחת קשר ריק שכזה לאורך זמן אז אל תתחתני עם הגבר שנותן לך להרגיש שאת מספר 2 אצלו בסדרי העדיפויות כאשר מגיע לך שיתייחסו אלייך כמספר 1.

6. חושב שהוא תמיד צודק:

בחור שבאופן קבוע חושב שכל החלטה וכל דבר שהוא עושה הוא נכון ואף פעם לא יכול לטעות, צריך לגרום לך לעשות בדיקת מציאות קלה. ממש כה, זה אכזרי לבקש ממישהו להשתנות בשבילך וגם את לא אמורה להשתנות בשבילו, אלא בשביל אדם שלומד מטעויות ומוכן לעשות שינויים אמתיים למען שיפור. אם האדם אינו חווה רגעי הארה ולא חולק על כל צעד שלו, ההתנהגות שלו עלולה להיות הרסנית אפילו עבורך.

7. בעל תירוצים כפייתיים

תירוצים הם רק דרך להגיד אני מצטער אבל היו לי דברים חשובים יותר לעשות ואת לא חשובה לי ברמה שאת חושבת – סוף הסיפור.

אם יש לו יותר תירוצים מוזרים מאשר סיבות הגיוניות, הוא רק מנסה לשקר לך ואם לא, עצלן מכדי לשתף אותך. התנהגות שכזו בגבר עמו אולי תתחתני יכולה וצריכה להיות נורת אזהרה.

8. לא יודע מתי להפסיק לריב:
ריבים טובים ואפילו בריאים, אבל רק במידה ויודעים לסיימם בזמן. זה בסדר לחלוטין להשמיע דעתכן בקול לפרטנר שלכן גם אם הוא בעל דעה הפוכה. זה בסדר לנהל דיון משתי נקודות המבט, אבל אם הוא אף פעם לא מסכים ליישב סוגיות ולא מוכן לתת לך לשמור על הדעות שלך, הבעיה היא אצלו. שני האנשים במערכת היחסים צריכים לכבד האחד את השנייה. אם הוא דואג להשאיר את הריבים בחיים, עלייך להמשיך הלאה.


9. הורג את השיחה:

הוא דברן גדול, זה נהדר, אבל לפעמים כשמגיע תורך לספר סיפור או לחלוק דבר מה, הוא קוטע אותך כאילו כלום. הוא הורג שיחות.

לא רק שהרגלים אלו מצביעים על חוסר בכישורים שיחה כי אם גם מראים על חוסר משמעות לדברים אותם את מוציאה מפיך. את לא מסכימה שיתעלמו ממך בצורה כזו למשך שארית חייך; אל תעשי את הטעות של להתחתן עם הורג שיחות שכזה.

10. שקרן:

שקרים קטנים, שקרים חמודים ושקרים לא חשובים ניתנים לתירוץ בתנאים מסוימים וניתן להצדיקם אבל שקרים שמשפיעים על מערכת היחסים ונאמרים שוב ושוב צריכים לטפל בהם.

מערכות יחסים בנויות ומבוססות על אמון ואמונה אחד בשנייה. אם הגבר מאבד את האמון ביחסים אז צריך להחליף אותו. שקרים פוגעים במערכות יחסים לאט כמו טרמיטים המכרסמים עץ.

11. נאחזים:

אם היינו רוצים כולנו לדאוג למישהו 24 שעות ביממה היינו יוצאים עם ילד. כשגברים נצמדים אלינו יותר מן הרגיל, זה אומר שיש להם בעיות של חוסר ביטחון או לחלופין שהם לא סומכים עליכן ועל הפעולות שלכן. פרטנרים נאחזים הם תמרור עצור בכל מה שנוגע למערכות יחסים בוגרות, אשר דורשות שני אנשים עצמאיים שיכולים להיות רחוקים האחד מן השנייה למשך זמן מה כחלק מחייהם הבוגרים.

12. שונא משפחות:

לא משנה כמה מעצבנים ההורים שלכם יכולים להיות לעתים, אנו לא יכולים באמת לנטור להם טינה או להוציא אותם מחיינו. משפחה היא מאיפה שכולנו הגענו ולשכוח מהם זה חטא. אם הגבר שונא את משפחתו, רק בגלל שהיא מעצבנת או מאיזשהו תירוץ אחר אז הוא לא ראוי לשאת אותך לאישה, או אף אחת אחרת בעצם.

מטרת החתונה היא הקמת משפחה. איך את מצפה ממנו להתחיל משפחה משלו אם הוא לא מוכן להתמודד עם המשפחה הקודמת שלו?

13. מעשן:

מעישון קשה להיגמל, אפילו מאוד קשה. אבל אם הבחור עמו את מתכננת להעביר את המשך חייך אפילו לא הקשיב לבקשתך שיפסיק את ההרגל המגונה הזה, אומר שאת לא ממלאת מקום מרכזי בחייו, כפי שחשבת.

המשכת העישון לאחר אינספור פעמים בהן ביקשת ממנו להפיק מראה לך על חוסר התחשבות מצידו.

14. חוסר בגרות:

אם הוא בחור שמנתק קשרים אחרי ריב קטן או ויכוח, הוא לא הגבר הנכון עבורך. אם ההתנהלות שלו עם האנשים סביבו היא חטופה והוא נוהג להוציא אנשים מחייו, הוא יכול באותה קלות להוציאך מחייו ביום מן הימים. חוסר סבלנות היא תכונה לא טובה לבחור עמו תתחתני.

15. נצלן:
כל הרגל אחר מפסיק להשפיע ככל הנוגע להתנהגות אלימה. אהבה לא מתקשרת עם אלימות, אם פיזית או רגשית. תברחי מהגבר האלים בהתנהלותו במהירות האפשרית. נסי לשנות אותו אם חשבת שתוכלי אבל אל תתחתני עמו בשום אופן לפני שהשתנה באמת ובתמים, אחרת תעשי את טעות חייך כשלא תדעי איך לשלוט בזעמו.