אם את רוצה אותו, לכי תשיגי אותו. 3 דברים שימשכו כל גבר

הדרך הטובה ביותר להשיג גבר הוא להניח לגבר להשיג אותך. ישנם הבדלים אנרגטיים חשובים מאוד בגלל שרק ילדים רוצים שתשיגי אותם; גברים רוצים לזכות בך והם רוצים להשיג אותך.

כדי לאפשר למשיכה הזו להתרחש, הדבר הראשון לו את זקוקה הוא פשוט: היי זמינה. חייבת להיות פרצה או פתח דרכו גבר יכול לראות ולהיכנס לעולם שלך.


הם אומרים שמערכות היחסים הטובות ביותר קורות במקרה, אבל מה שהם לא מדברים עליו הוא הסיכוי למצוא מישהו איתו יש לך דבר מה במשותך.
הנה 3 דברים שאת צריכה לדעת על האופן בו תוכלי לגרם לגבר לחבב אותך:


1. זמן לא מובנה
לא היית עסוקה בלעשות משהו. חיכית למאורע שיתחיל, עמדת בתור, חיכית לרכב שלך או במסיבה.
זו נקראת "פגישה מקרית" של שני אנשים שאינם עסוקים.

המקומות החביבים עלי למפגשים מהסוג הזה הם כיתות לימוד, סדנאות, ואירועים שבועיים מתמשכים. נצלו את העובדה שאנשים הופכים ידידותיים יותר כשהם נמצאים בתנאי קבוצה, וכאשר הם פוגשים בך על בסיס קבוע. את גם זוכה לראות כיצד גברים אליהם את נמשכת, יוצרים קשר עם אנשים אחרים.

2. קשר עין
אם את רוצה אותו, לכי תשיגי אותו. 3 דברים שימשכו כל גבר

עבור גבר, קשר עין הוא כמו אוויר לנשימה. בעולם עסוק בו איש לא יכול לראות אותך, זה עשוי להיות קסום. קשר עין גורם לזמן לעצור מלכת ושם אותך ברגע הנתון.

קחי שיעור מהפלרטטנים הגדולים ביותר בעולם: תינוקות. כשהם רואים אותך, הם תמיד יוצרים קשר עין ושומרים עליו כיוון שהם סקרנים לגביך. עשי את אותו הדבר עם גברים, הם ימותו על זה.

נשים רבות נבוכות לגבי קשר עין. הן אומרות לי שכשהן רואות גבר, הן מפנות מבט כי הן לא רוצות שהגבר יחשוב שהן מעוניינות בו. אין ספק שזה לא מועיל לחלוטין.

המפתח לקשר עין הוא פשוט להיות סקרן לגבי הגבר כשאת רואה אותו, בדיוק באותו האופן בו תינוקות סקרנים. הניחי לו לגשת אליך. אם תינוקות יכולים לעשות זאת בהצלחה גדולה, גם את יכולה.

3. החיוך שלך
אם את רוצה אותו, לכי תשיגי אותו. 3 דברים שימשכו כל גבר

נשים ידידותיות הן נגישות. בנוסף זה גם מסיר את המראה העסוק מהפנים שלך. עבור גברים, חיוך הוא סימן שאת פתוחה לשיחה.

זה גם מאותת לגבר שאת שמחה. גברים נמשכים לנשים מאושרות. הדבר החשוב ביותר הוא, שכשאת מחייכת את נראית נגישה. גברים רוצים לזכות בך וכשהם רואים את החיוך הזה, זה מהווה אור ירוק עבורם. הניחי לו להתחיל איתך בשיחה.

מערכת יחסים היא שיחה שאינה נגמרת. כשהוא מדבר איתך, את מאפשרת לו להשיג אותך.