אם חד הורית מאמצת ילדה יתומה, מבלי לדעת שהיא אחותו הביולוגית של בנה המאומץ

כשקייטי פייג׳ הייתה צעירה, היא מעולם לא חלמה שיום אחד תהפוך לאם חד הורית. אבל זה בדיוק מה שקרה כשהיא ובעלה נפרדו כשהייתה בתחילת שנות ה-30 לחייה. בכל מקרה, קייטי הייתה נחושה שלא לתת להשתלשלות האירועים לדכא אותה.


קייטי קנתה בית חדש בקולורדו, התחילה קריירה חדשה, והפכה למשפחת אומנה. מאז ומעולם חוותה בעיות פוריות אבל ידעה שתאמץ ילד ביום מן הימים. ב-2016, ילד בן 4 ננטש בבית החולים המקומי. מצוקתו של העולל חסר השם שינתה את מסלול חייה של קייט.


קייטי לקחה את התינוק הביתה ואימצה אותו. היא קראה לו גרייסון. קצת יותר משנה מאוחר יותר, ביטל שופט את הזכויות ההוריות של הוריו. סופסוף הייתה יכולה להאמת את גרייסון כשהיא בין 11 חודשים, כך לפי דיווחים של ה-Sun. קייטי אהבה את החיים שלה עם גרייסון. היא גם תכננה לאמץ ילד נוסף בבוא העת. שיחת טלפון מהעובדת הסוציאלית האיצה את התהליך עבור קייטי.

תינוק נוסף ננטש בבית החולים בו גרייסון נמצא. הפעם הייתה זו תינוקת. קייטי אמרה שהמוח שלה רץ במשך 10 דקות והיא צלצלה לכל החברים ובני המשפחה שלה. היא אומרת שמשהו בתוכה אמר לה לומר ׳כן׳ לתוספת החדשה למשפחה.

היה זה רק עניין של שעות לפני שהאנה הייתה בביתה של קייטי. קייטי הביטה בצמיד בית החולים של האנה בעודה מחזיקה את הילדה ופיה פעור בתדהמה. שם האם שרשום על הצמיד של האנה היה רשום גם על הצמיד של גרייסון. גם יום ההולדת של האם היה זהה. קייטי האמינה שהאנה הייתה אחותו הצעירה של גרייסון.

קייטי רצתה להיות בטוחה. לקח לה זמן לאתר את אימא של האנה אבל זה היה שווה את המאמץ. היא ווידאה שאכן ילדה תינוק שנה לפני שהאנה נולדה. קייטי לקחה אתז ה צעד קדימה ועשתה בדיקת DNA לילדים. הם אכן היו אחים למחצה.

קייטי מאושרת על כך שהקשיבה לקול הפנימי שאמר לה להביא את האנה הביתה. היא גאה ששני האחים נמצאים תחת קורת גג אחת והיא מגדלת אותם כאילו היו ילדיה.

מה אתם חושבים? שהמשפחה של קייטי היא תוצאה של גורל או צירוף מקרים? שתפו אותנו בדעתכם בתיבת התגובות בהמשך! העבירו את הסיפור הזה לאנשים הקרובים אליכם כדי להאיר את היום שלהם.