אם יחידנית לתאומים משתפת בסיפור שובר הלב אודות נטישתו של בן זוגה

הסיפור שובר הלב אך מעורר ההשראה הזה מגיע אלינו מניו יורק. הוא עוסק באם יחידנית שננטשה לגדל את בנותיה התאומות כשהחבר שלה עזב אותה. הוא ביקש ממנה לעשות הפלה כשהייתה בשבוע ה-7 להיריון, והיא סירבה; מה שגרם לו לנטוש את חברתו לחלוטין ואת התינוקות שלהם.

אימא אחת חזקה


מאיה נייט היא אם יחידנית לתאומות בת 25 והיא ללא ספק ברשימת ה׳סופר אימא׳ שלנו! היא עברה טראומה קשה לאחר שחבר שלה נטש אותה והיא לא הצליחה לגדל את שתי בנותיה לבדה, אבל היה זה באותו הרגע בו גילתה את כוחה האמיתי. כוחה מגיע משני גושי המתיקות היפים האלה שלה.


כשהייתה בשבוע ה-34 להריונה, מאיה אובחנה ברעלת היריון – סיבוך מסכן חיים המתרחש בזמן ההיריון וגורם ללחץ דם גבוה, כך גם לנזק לאיברים.

היא החלה לסבול מהתכווצויות ונכנסה לכשל לבבי, ואז נלקחה לבית החולים באמבולנס. למרבה המזל, היא והתאומות שלה שרדו את המצב הרשה הזה. התאומות, ויולט וסקאוט, נאלצו לבלות 3 שבועות במחלקה לטיפול נמרץ לתינוקות בגלל שנולדו טרם זמנן. היום, הן מאושרות ובריאות לצד אימן החזקה.

מאיה פתחה חשבון בטיקטוק, @maiaknight, ושיתפה בסיפור הנטישה שלה, כיצד למדה לשרוד, ולהיות מאושרת. היא צברה קהל עוקבים של 7.4 מיליון אנשים, ואין ספק שעשתה זאת בזכות ולא בחסד.

בסרטון שצבר למעלה מ-1.6 מיליון צפיות ותמיכה רבה, היא מספרת את הסיפור כולו בפרטי פרטים.


״אחרי שסיפרתי לו, הוא אמר לי לעשות הפלה ולהפסיק לתקשר איתו כשהייתי בשבוע ה-7 להיריון״

תוכלו לעקוב אחר מסעה של מאיה ובנותיה הנפלאות בטיקטוק שלה בלינק הזה, ובאינסטגרם שלה בלינק הזה.

שתפו אותנו במחשבות שלכם! מה דעתכם על סיפורה מעורר ההשראה של מאיה?