אם ל-8 מתעוררת ומגלה את בעלה מתנהג באופן מוזר. באותו הרגע, לא היה לה מושג שבקרוב תהפוך לאם חד הורית.

החיים מלאים בהפתעות. כמה מהן טובות בעוד אחרות יכולת למוטט אותנו. דקה אחת, אתם חיים את החלום וברגע לאחריו, כל העולם שלכם קורס לתוך עצמו. זה בדיוק מה שחוותה האישה עליה תקראו מיד, אם ל-8.

1


קלואי וג'יימס היו מאוהבים זה בזו וחיו בשלווה יחד עם ילדיהם המקסימים. לפני שהם נישאו, חלמו שניהם על משפחה גדולה.


2

ג'יימס תמיד דיבר על כל הילדים שקיווה תמיד שיהיו לו וכשהוא פגש את קלואי, הוא היה מאושר עד הגג.

3

לאחר שהתחתנו, הביא הזוג לעולם 5 ילדים ואז הרגיש שהגיע הזמן להפסקה. קלואי השתמשה בשתל למניעת הריון בתקווה שלא יהיו יותר הריונות, אבל החיים תכננו עבורה משהו אחר.

4

השתל של קלואי כשל והריון בלתי מתוכנן נוסף התרחש. ג'יימס היה מאושר עד הגג. להורים הללו הייתה עוד אהבה רבה שהיו מוכנים להעניק ומסתבר שגם לאלוהים היה תכנון דומה.

5

הזוג הביא לעולם 3 ילדים נוספים לפני שקיבלו החלטה סופית – אלו הם הילדים האחרונים שיביאו לעולם. המשפחה הזו, בת 10 הנפשות הייתה שלמה ומושלמת, וכולם ציפו לחיים מאושרים ומלאים יחד.

6

7

ג'יימס היה אב מסור והיה מחויב לפרנסת משפחתו ולשמירה על רווחתם. עם משפחה בת 8 ילדים, הוא ידע שעליו להיות שם ככל שיוכל. קלואי הייתה עקרת בית וטיפלה בילדים בזמן שג'יימס עבד הרחק ממקום מגוריהם.


8

זה בהחלט עבד עבור הזוג, ולמרות שג'יימס מאוד רצה להיות עם הילדים שלו אבל הוא היה חייב גם לדאוג לשלם את החשבונות. למרבה הצער, 12 שבועות לאחר שהילד האחרון שלהם, אלייז'ה, נולד, הכל השתנה.

קלואי טוענת שבוקר אחד מוקדם, בערך ב-4:30, ג'יימס התעורר והחל להתנהג מוזל. הוא התיישב על המיטה, נכנס ל'התקף' פתאומי והפסיק לנשום. קלואי ניסתה להנשים אותו בעודה מחכה לאמבולנס שיגיע. לא עבר זמן רב עד שמותו של ג'יימס נקבע.

קלואי התמוטטה. דקה אחת בעלה היה בריא, ובשנייה שלאחר מכן, הוא נפטר. היא לא הצליחה להבין מה השתבש. חוקר מקרי מוות קבע שג'יימס נפטר כתוצאה ממחלת לב הקשורה ביתר לחץ דם. הוא סבר שכשג'יימס הזדקף במיטתו, הוא סבל מכאבים עזים בחזה.

9

ג'יימס היה אדם אהוב מאוד, על משפחתו וגם על חברי הקהילה בה התגורר. זו הייתה אבידה איומה עבור כולם. אבל קלואי בוחרת להיות חזקה עבור כל ילדיה.

"ברגעים האפלים ביותר שלי, אני תוהה איך לכל הרוחות אוכל להסתדר בלי ג'יימס. אבל אבל אני מתבוננת בפניהם של שמונת הילדים שלי ומבינה שאני עושה את זה עבורם ועבור ג'יימס".

ההחלטיות שלה להמשיך הלאה בהחלט מעוררת השראה והערצה.