אם מתאבלת ביקרה בקבר של התינוק שלה, ואדם זר בישר לה שהיא בהיריון

אם מתאבלת הייתה בבית הקברות, וניגשה לקבר של תינוקה המנוח עם זר פרחים רענן. בעודה כורעת, אד׳ם זר ניגש אליה ובישר לה חדשות שישנו את חייה של האם. האדם הזר חשף בפניה שהיא בהיריון, וזה משהו שהאם המתאבלת חשבה שלא תחווה יותר לעולם.

האם התאבלה על בנה המנוח

© lanaabiancaa / Instagram


לנה הייתה כבולה בשלשלות האבל לאחר שאיבדה את התינוק שלה. הרעיון של היריון נוסף לא היה משהו שחשבה עליו, בעודה נאבקת עם האובדן המצער. זהו מסע שאורך זמן, ולנה ידעה שהיא צריכה לעבד את האבל שלה לפני שתשקול אפשרות על ילד נוסף.

היא שיתפה בסיפורה שובר הלב עם עוקביה ברשתות החברתיות, וחשפה שנה המקסים, לוקה קאי, ׳נולד ישן׳ ב-5 באוגוסט, 2022. במשך חודשים. היא ביקרה בקבר שלו, המומה מכאב האובדן. זה היה מסע שבחן את הנחישות והכוח שלה והיא סירבה להיכנע.


ביום אחד רגיל, חייה של לנה השתנו לחלוטין

© lanaabiancaa / Instagram

יום אחד, 3 חודשים לאחר הטרגדיה, לנה מצאה עצמה בחנות המכולת, קונה פרחים לקברו. בעודה אוספת את הסזר, ניגשה אליה אישה שתפסה אותה בהפתעה. ״אני חוזה את העתיד״, הסבירה האישה. ״פשוט תהיתי, ומצטערת אם זה נשמע מתריס, אבל האם עשית בדיקת היריון לאחרונה?״

זה תפס את לנה בהפתעה. הרעיון של ילד נוסף זמן קצר לאחר האובדן שלה היה הדבר האחרון עליו חשבה, וזה הרגיש כמו חדירה לאבל שלה. ״לא, למעשה זה עתה שכלתי את בני, אז זה הדבר האחרון שאני חושבת עליו״, היא ענתה בנחישות.

האישה ייעצה ללנה לעשות בדיקת היריון

© lanaabiancaa / TikTok

מתוך כבוד לתגובתה של לנה, האישה לא המשיכה לדחוק בה אך הציעה הצעה. היא הפצירה בלנה לעשות בדיקת היריון כדי לאשש או להפריך את החשדות שלה. למרות שנראה כי לנה לא הייתה בהיריון, מילותיה של האישה לא משו ממנה, והיא החליטה לרכוש כמה בדיקות היריון.

היא מיהרה הביתה, והקליטה סרטון המספר על המפגש בחנות המכולת. בסרטון, היא מראה עצמה מהפרופיל, כדי להמחיש שאיננה בהיריון. בכל מקרה, בעודה מדברת, היא קלתה כי הסיבה שהרגישה לא בנוח בימים האחרונים הייתה כי יש מצב שהיא בהיריון.© lanaabiancaa / TikTok

חרף הספקות שלה, לנה עשתה בדיקת היריון, והייתה משוכנעת שהיא תצא שלילית. היא בהתה בה וציפתה שהקווים יעלמו. ואז, במפתיע, היא הנידה בראשה בעוד הקווים מופיעים על הבדיקה.

״חשבתי שזה יהיה שלילי״, היא אמרה, וההלם ניכר עליה. האישה בחנות המכולת צדקה, ולנה הגיבה ברגישות רבה. בעודה מוצפת, היא פרצה בדמעות ומיד התקשרה לבן זוגה. למרות שהי אלא הכירה את האישה בחנות, היא צדקה לגבי מצבה של לנה.


© lanaabiancaa / TikTok

כעת, לנה ובן זוגה מצפים בשקיקה לתינוק החדש שלהם. כרגע היא בשליש השני להיריון ולוקחת דברים בקלות עד שיהיו מוכנים לחשוף את מין הילוד.

כשנראה שהכל מתפרק, זכרו כי ניסים מתרחשים.