אם יש לכם את האות 'M' על כף היד שלכם,זה מה שזה אומר…

קריאה בכף היד. הדבר הזה נראה מוזר ומטופש לרוב האנשים. בכל מקרה, מה שאנשים רבים לא מבינים היא שלקריאה בכף היד יש היסטוריה ארוכה ולעתים קרובות התקשורת מציגה לנו תמונה מעוותת של קריאה בכף היד.

מקורה העתיק של קריאה בכף היד נמשך כבר אלפי שנים. היא נולדה מהאסטרולוגיה ההינדית, וניתן למצוא את העדות הראשונה בטקסטים המקראיים של סין העתיקה, ה"אי צ'ינג". התורה נפוצה באסיה ובאירופה, שם אריסטו שמה עליה. הוא העביר את הידע לאלכסנדר מוקדון שהשתמש בה כדי לשפוט את האופי של קציני הצבא שלו. אולי זו הסיבה בגללה היה מצביא כה דגול?


במאמר הזה, נדבר על האות M ומה פירושה אם נמצאת על כף ידו של מישהו.

הקשיבו למילותיה של Aunty Flo:


אלו שיש צורת M בכף היד שלהם עשויים להימשך לקריירה בעיתונאות, כתיבה או חינוך. בנוסף, הם מצויינים בלעשות כסף, פשוט בגלל שהם משגשגים בקריירה הדורשת משמעת עצמית ומוטיבציה, והם עשויים להימשך גם לניהול.

אלו עם M על כף היד שלהם הם בעלי מוטיבציה גבוהה ומצטיינים בעשיית כסף. היא ממשיכה ומספרת עוד על האות M.

בכמה דוגמאות לא שגרתיות, אנו רואים את היווצרות האות M על כף היד של האדם. זוהי תוצאה של קו הראש, קו היד וקו החיים היוצרים את האות M ע"י שילוב כל הקווים האלו יחד – זהו סימן לעושר. האות M על כף היד מסמלת עושר. אם האות הזו מופיעה על כף היד שלכם יש לכם את היכולת לפתור בעיות, וייתכן כי יש לכם נטייב לקריירה בתחום הפוליטי או המשפטי.

זהו מרתק. המשיכי, Aunty Flo

הופעתה של האות M על כף היד היא גם סימן ל:

מנהיגות
עושר
שפע בחיים


האות M קשורה גם לאינטואיציה מעולה.

יתרה מזו, אנשים שעל כף ידם מופיעה האות M הם אשפים באיתור שקרים ורמאויות. קשה מאוד לחרטט אותם, והם כמעט תמיד מצליחים לגלות אם מישהו נוהג בחוסר יושב, משקר או מרמה. האינטואיציה חזקה יותר אצל נשים אבל כמובן שזה אינדיבידואלי.

חשוב מאוד לציין גם שהקווים על כף ידו של האדם ישתנו עם הזמן ובהתאם למהלך חייוץ הקווים יעלמו ובמקום יופיעו אחרים המייצגים נאמנה את מצב החיים הנוכחי של אותו אדם.

מה אתם חושבים?
האם על כף היד שלכם מופיעה האות M?
האם קריאה בכף היד היא אמיתית או קשקוש?
כדי ללמוד יותר על קריאה בכף היד, העיפו מבט בסרטונים שבהמשך.