אם תישנו עירומים הלילה, אלו ההשפעות המדהימות שיתחוללו בגופכם

שינה היא אחת הפעילויות החשובות ביותר לבריאות שלנו. מחסור בשינה עלול להזיק לבריאות שלנו. בכל מקרה, האם ידעתם שלישון עירומים יכול לספק יותר יתרונות מאשר לישון עם בגדים? פחות מ-10% מהאמריקנים ישנים עירומים. לישון עירומים מספק יתרונות בריאותיים מדהימים, פיזית ופסיכולוגית.

היתרונות של שינה בעירום
משפר את השינה
אנשים שישנים בעירום, ישנים טוב יותר מאלו שישנים עם בגדים. טמפטורת הגוף צונחת בדרך כלל כשאתם לובשים בגדים, וזה מפריע למחזור השינה. כתוצאה מכך, אתם מתהפכים ומסתובבים, וחווים תבניות שינה יוצאות דופן. מצד שני, שינה בעירום עשויה לקדם איכות שינה ולעזור לכם לישון כמו תינוקות.


מונע בקטריה
שינה בעירום מונעת גדילת בקטריה. יתרה מזאת, היא מייבשת את אזורי הזיעה ושומרת על הגוף כשהוא נוח.


מקדמת ירידה במשקל
אם אתם ישנים עירומים, רמות הקורטיזול שלכם יורדות, אתם ישנים טוב יותר, ותורמים לתהליך ההורדה במשקל. אם אתם רוצים להשיל כמה קילוגרמים, הנה לכם הפתרון.

תרגישו עליזים ונמרצים יותר
מגע בין עור לעור מעלה את הורמוני הקשר כמו אוקסיטוצין והופך אתכם רגישים יותר למגע של הפרטנר שלכם. בנוסף, זה מחזק את תחושת האמון, הקשר, ומוריד את קצב פעימות הלב.

נותן לכם אנרגיה
שנת לילה טוב מעלה את רמות האנרגיה שלכם, שנמשכת כל היום.

מוריד כאב
שינה בעירום מאיצה את חילוף החומרים ומקטינה תחושת כאב, במיוחד באזור הבטן. אם אתם מרגישים בנוח וללא כאב, אתם יכולים לישון טוב יותר.

משפר את תהליך הבראת העור
אם אתם ישנים בעירום, העור שלכם מרפא את עצמו בקלות יתרה, בלוטת החֵלֶב שלכם עובדות בתצורתן המלאה, והעור שלכם סופג את החומרים המזינים מהר יותר, וקצב חילוף החומרים שלכם משתפר.