זה מה שיקרה לגוף שלכם אם תלחצו ותחזיקו את הצוואר שלכם בצורה הזאת..

האם אתם מרגישים שאתם חולים יותר מבדרך כלל? דליפת לימפות יכולה להועיל למערכת הלימפה שלכם, בעזרת מסאז' שתוכלו לעשות לעצמכם, בהתאים לאתר – Massage Today. האתר LiveScience מסביר שמערכת הלימפה שלכם עשויה רשת של רקמות ואיברים שמסייעות לגוף להיפטר מרעלנים ופסולת. כלי הדם של מערכת הלימפה, נוזל המכיל תאי דם בעלי נוזל שנאבק בזיהומים, בכל הגוף.
כשהמערכת הלימפה שלכם נמצאת בסכנה, כך גם הבריאות שלכם.

בעוד ישנם אלפי קשרים לימפתיים בגוף שלכם, את רובם ניתן למצוא בחלק הקדמי של הגוף, לכן תוכלו לנקז את המערכת הלימפה שלכם בעצמכם. האתר Massage Today
ממליץ להקדיש 15 דקות ביום כדי לבצע את המסאז' מנקה הרעלים והמרגיע הזה על עצמכם. אם תעשו זאת, הדבר יגביר את המהירות בה הקשרים הלימפתיים שלכם מסננים תוצרי לוואי של פסולת ורעלנים אחרים מהרקמות שלכם, ומגביר את היכולת הכללית של הגוף להיאבק בזיהומים.


סרטון יוטיוב שהועלה ע"י הת'ר וויבלס מהאתר – MassageByHeather.com, מדגים כיצד לבצע בעצמכם מסאז' כדי לנקז את מערכת הלימפה. וויבלס מסבירה, שלחץ בראש יכול לפעמים להיגרם כתוצאה מהצטברות של נוזלים במערכת הלימפה בראש. המסאז' העדין הזה מתרכז בניקוז הנוזלים בראש, כמו גם פתיחת הקשרים הלימפתיים בצוואר ומאחורי האוזניים. הטכניקה היא אפקטיבית במיוחד כדי להקל על גודש כתוצאה מאלרגיה או התקררות.


וויבלס מדגישה שאסור לכם לעשות את זה על עצמכם במקרה של חום, בעיות במחזור הדם, מחלות לב, דימום, סרטן או הריון.