האמא הזאת בהריון עם רביעיה. כשהיא יולדת ומביטה בפניהם, היא רואה את זה…

מירנדה וג'וש קרופורד השתמשו בהפריה חוץ גופית כדי להרות את בתם הראשונה. הזוג, שניהם אחים, תכננו ללדת 3 או 4 ילדים. כשמירנדה רצתה להרות שנה לאחר לידת התינוקת ג'וסלין, הם פנו שוב להפריה חוץ גופית. הרופאים העבירו שני עוברים לרחם שלה ולאחר 6 שבועות, הזוג קיבל את החדשות: יש להם תאומים. 4 ימים לאחר מכן, מירנדה וג'וש קיבלו עוד חדשות: יש להם רביעיה!

"הייתי המומה, הרופא היה המום", מירנדה מספרת. "זה לא קרה לו מעולם בכל שנות הקריירה שלו". כל הליך ההריון היה מפחיד עבור מירנדה שהאמינה כי היא עשויה להפיל או לחילופין ללדת טרם זמנה. למרות זאת, הכל הלך טוב באופן יחסי. בשבוע ה-34, מירנדה ילדה 4 תנוקות במשקל של 1.8 עד 2 ק"ג כל אחד.


מה שהיה יותר מדהים הייתה העובדה שמירנדה לא ילדה רביעיה, אלא שני זוגות של תאומים זהים. זוכרים שאמרנו ששני עוברים הושתלו ברחם שלה? ובכן, כל אחד התפצל לשני זוגות.

"פיצול עוברים קורה בהסתברות של 1 ל-100 הפריות. הסיכוי לתוצאה כזו היא 1 ל-10,000. דבר זה עשוי להתרחש גם בהתעברות טבעית, אך הסיכויים לכך נדירים יותר", אומר דר' ג'יימס גריפו.


מירנדה וג'וש זכו לתוספת של שתי תאומות זהות ושני תאומים זהים לביתם: מיה, מדיסון, ג'קסון וג'יימס, כשכל אחד מהם הוא צרור קטן של אושר.

שתפו את הסיפור הזה כדי לאחל למשפחת קרופורד אושר והצלחה!