אני לא מסוג הזה של בחורות שיראו איתך סדרות טלוויזיה…

אני לא אחת מאותן הבחורות שאוהבות לצפות בסדרות. אני לא אחת שאתה יכול להתקשר אליה בשלוש בלילה ולבקש לבוא אליך בגלל שאתה משועמם ובודד. אני לא יכולה שיגידו לי "סגרי את הדלת ותשארי איתי עד שהסרט לא יגמר." אני לא אשב ואצפה ב-35 פרקים ברצף ואוכל פיצה. אני לא!

אני הבחורה שתסכים להרפתקה משוגעת איתך… בחצר האחורית. שים אותי על הנדנדה, ולספר לי על חייך, על עיר בה גדלת, על החברים הכי הטובים של האוניברסיטה. בוא נטייל בשכונה או נזרוק אבנים לבריכה, או נקפוץ במכונית ונסע לגן השעשועים, נעלה על רכבת הרים. בואו נשמע מוזיקה ונסע.
את יכול לספר לי מה עושה אותך מאושר. לדוגמא, איך זכית בתחרויות מקומיות או לימדת את אחיך הקטן איך לדוג. בוא נדליק אש, נשחק בקלפים, נכין רשימה על מה שאנחנו חולמים.
אני רוצה הרפתקה משותפת, שיהיה במה להיזכר. אני רוצה שאנחנו נסתכל על אלבומי התמונות שלנו. אני רוצה לשבת על הברכיים שלך, ידך על מותני ואתה מצביע על התמונה שלנו, בה אנחנו נמצאים בגרנד קניון. חיוך רחב של ילדה, מאיר את פניי.
אני לא צריכה את הכסף שלך. אני רק צריכה את הזמן שלך. אני לא נגד חיבוקים על הספה או לראות סרט, אבל אני לא רוצה שזו תהיה השגרה שלנו. אני לא רוצה שהטלוויזיה תפריע להקשיב לקול שלך.
לפעמים אני ארצה פשוט לשכב לצידך. בלי לומר מילה. רק להרגיש את פעימות ליבנו ולחשוב על העתיד, הזיכרונות והרפתקאות. אני לא תמיד צריכה אקסטרים. לפעמים בערב אני רק רוצה להיות איתך ועם החברים, לצחוק ולשתות בירה.
אני רוצה לדעת על דברים קטנים אלה שגורמים לך להיות מה שאתה. על מה אתה הכי מתחרט, על האלרגיה שלך לשן הארי, מה העונה האהובה עליך, או על איך ששברת את האצבע בזמן רכיבה על אופניים של החבר הכי הטוב שלך.
אני רוצה שתשים בפניי אתגרים. שתשנה את דעותיי על הפוליטיקה והדת. שתלמד אותי איך להחליף גלגל במכונית, להגיד "שלום" ב-6 שפות שונות או לשחק כדורגל.
אני רוצה לבלות איתך את חיי בהרפתקאות. שנעשה חריטה של השמות שלנו על העץ. שנקנה גלויות בכל תחנת דלק ונשלח אותן לעצמנו. נשתה בירה בארצות שונות ונאסוף חול מכל חוף שהלכנו בו.
כל לילה, אני רוצה ללכת לישון עייפה. בכל בוקר, להתעורר מחדש. אני רוצה ללכת איתך בעקבות החלומות. אני רוצה להיות הסיבה שאתה מרגיש צעיר. הסיבה שאתה אוהב את החיים. אני רוצה להיות יותר מסתם בחורה שצופה איתך בטלוויזיה כל ערב.


אל תבין אותי לא נכון. אני אצפה איתך בסדרות וסרטים, בזמן שאני מחבקת אותך, ואוכלת פופקורן. זה גם גורם לי אושר. אבל זה לא מרתק כמו אני ואתה. מה שמוקרן על מסך הטלוויזיה, לא משתווה לזיכרונות והרגעים של חיינו.
מחברת: מריסה דונלי
מקור התמונה: pexels