אנשים משתפים 10+ טיפים שיחסכו לכם זמן ועצבים

אם אתם רוצים למצוא את בעליו של אייפון אבוד או לשמור על פרטי האשראי שלכם בטוחים, ישנן דרכים פשוטות לעשות זאת. בעזרת כמה דברים קטנים, תוכלו לחסוך זמן ולהרגיש הרבה יותר רגועים. אין דבר כזה יותר מדי טיפים שיכולים להקל על חייכם.

צוות האתר שלנו מצא טיפים וטריקים שאנשים שיתפו ברשת, ועזרו לנו רבות.© Ana Paula Lima / pexels

לפני שאתם עושים קעקוע, עשו מהתמונה שלו רקע לטלפון שלכם לחודש לפחות. תוכלו להעריך כיצד אתם מרגישים לגביו עם הזמן.© shutterstock.com

מצאתם אייפון אבוד? הגיעו למסך הקוד, לחצו על ׳חירום׳ ואז על אפשרות ׳זיהוי רפואי׳ (medical ID). אם הבעלים הזין מידע כלשהו, זה יימצא שם.


© depositphotos.com

לרוב המיקרוגלים המודרניים יש פונקציית השתקה שאפשר להפעיל עם לוחצים על כפתור ה׳הפעל׳ במשך 3 שניות.


© Pratheesh Ayyappankutty / pixabay

אם כבר יש לכם כלב ואתם מתכננים להביא עוד אחד, הכירו ביניהם מיד באמצעות טיול משותף ברגע שהם נפגשים. הסחת הדעת של הטיול תמנע מהם מלהפוך עוינים זה לזה ותיתן להם אפשרות להירגע ולהתרגל לכלב נוסף, במהלך פעילות מהנה עבורם.© depositphotos.com© depositphotos.com

אם אתם שוהים במלון ומקבלים שיחה מהקבלה בה הם שואלים לפרטי האשראי שלכם – נתקו וגשו לקבלה כדי לטפל בזה בעצמכם. השיחה עשויה להיות תרמית.


© shutterstock.com© shutterstock.com

אם אתם מבשלים או מאדים מזון על הכיריים ולא בא לכם לנקות מיד לאחר מכן, השאירו את המכסה על הסיר. זה ימנע מהכל להתייבש ויקל עליכם בניקיון ביום המחרת.


© depositphotos.com© depositphotos.com

כשאתם קונים בזיליקום (או כל עציץ עשב תיבול אחר), אתם קונים למעשה 5-6 צמחים משולבים זה בזה, המעוצבים להתחרות זה בזה ולמות. פצלו את הצמחים הללו לאדניות נפרדות וכך תגבירו את סיכויי ההישרדות שלהם (וגם יהיה לכם יותר בזיליקום).


© depositphotos.com© depositphotos.com

לפני שאתם צובעים חדר או בית, מצאו חברה או ארגון שאתם אוהבים ובדקו את ׳הסטנדרטים של המותג׳ שלהם. הם כבר עשו את המחקר לגבי אילו צבעים נראים טוב יחד.

השאירו פתק עם קוד פין שגוי לכרטיס האשראי שלכם בארנק


© Pexels / pixabay

אם אתם נבוכים מדי מכדי ליצור קשר עין עם מישהו, פשוט הביטו באף שלהם במקום בעיניים. הם לא ירגיש בהבדל.


© shutterstock.com

אחרי שנגעתם בשום, הניחו את האצבעות שלכם על סכין תחת זרם המים כדי להיפטר מהריח.

מהו הטיפ היעיל ביותר לדעתכם? האם יש לכם טיפים משלכם שבא לכם לחלוק עם כולם?