בדיוק כשאמא נמרה יולדת, הם רואים את זה מתחת לרגליים שלה. אני בהלם!

הקסם שבלידה הוא אחד החוויות המדהימות ביותר שאמא יכולה לחוות, וזה תקף לגבי בני אדם ובעלי חיים גם כן. לעתים רחוקות אנו עדים ללידה של בעלי חיים, אבל כשזה קורה, זהו רגע מיוחד ויפהפה שעלינו לנצור. אולי הייתם ברי מזל לראות לידות של חיות מחמד אבל זה נדיר באופן מיוחד לקבל הצצה ללידה של בעל חיים בטבע, כמו הנמר.

נמרות עוברות תקופת הריון בת 16 שבועות כדי ללדת שגר. שגר יכול להיות גם עד 7 גורים במכה, אבל למרבה הצער, לעתים רחוקות מאוד כולם שורדים. למרות המאמצים האדירים של האמא, משך ההישרדות הוא נמוך ביותר שלמעשה רק חצי מהם שורדים ומגיעים לבגרות מלאה.


בגן חיות באוסטרליה, טיגריסית סומטרה בשם קייטלין ילדה כשעובדי גן החיות משגיחים עליה. למרבה המזל, הם החליטו להנציח את הרגע המיוחד. כשקייטלין ילדה לבסוף את שני הגורים הראשונים, כולם התרגשו, אך לא חלף זמן רב בטרם הבינו כולם שמשהו לא בסדר. למרות שהגוף ניסה בכל כוחו והשתנק, עברו שתי דקות ארוכות והוא בקושי הצליח לנשום כראוי. כולם חיכו בעצבים מרוטים ואז ראו שהאמא כבר ניגשת לעבודה…

צפו בסרטון המדהים הזה בהמשך ושימו לב שאתם צופים בו עד הסוף. זוהי תזכורת נהדרת לכמה יקרי ערך הם החיים. אל תשכחו לשתף את הסיפור מחמם הלב הזה עם המשפחה והחברים שלכם!