בזמן שאשתו בבית החולים, הוא החליט לעשות משהו מדהים לרגל יום הנישואין ה-57 שלהם

אין דבר יפה יותר מזוג שהאהבה שלו מאריכה ימים. ביום רביעי, ה-20 במאי, ג'ים ראסל התייצב כשהוא לבוש בטוקסידו וחמוש בזר פרחים ושוקולד כדי להפתיע את אשתו אלינור לרגל יום הנישואין ה-57 שלהם. חדשות ABC מדווחים כי הזוג בדרך כלל שומר על פרופיל נמוך בכל הנוגע לחגיגות ימי הנישואין שלהם, אבל השנה ג'ים רצה לחגוג באופן מיוחד ושונה בגלל שאשתו נמצאת בבית החולים בחודש האחרון.

"אנחנו מכירים האחד את השנייה כמעט כל חיינו", אומר ג'ים על אשתו. "אני מכיר אותה עוד שהיו לה צמות". השניים ברחו כדי להתחתן בסתר לאחר שג'ים שירת כחייל במלחמת העולם ה-2, ואחרי כל השנים הללו – ג'ים פונה אל אשתו כאל "הכלה שלי". הנכדה שלהם, רייד ראסל, צייצה בטוויטר על ההפתעה המיוחדת שעשה ג'ים לרגל יום הנישואין שלהם וזה כבר הפך לויראלי:


לאחר שנתן ג'ים את הפרחים והשוקולד לאשתו, דווח בחדשות ABC שהזוג המאושר סעד יחד ארוחת ערב וכעת צופה בתכנית החביבה עליהם, השעשועון הוותיק "ג'פרדי" (Jeopardy) ו"גלגל המזל".

הסיפור הזה מראה לנו שאין צורך לקנות דברים יקרים כדי להפוך רגע אחד למיוחד במינו, מספיקה מחשבה מיוחדת וזמן איכות כדי לעשות את הדברים ששניכם אוהבים.

שתפו את הסיפור הזה עם בני המשפחה והחברים שלכם עוד היום!