בחורה בת 24 משלמת 5000$ על מילוי לשפתיים, וזוכה בשיא העולמי בקטגורית ׳השפתיים הגדולות ביותר׳

אחד ההליכים הקוסמטיים הפופולריים ביותר בשנים האחרונות הוא המילוי לשפתיים. בעוד שרוב הנשים עוברות את ההליך הזה פעם או אולי פעמיים, יש נשים שלוקחות את זה לקיצון.


זהו בדיוק המקרה עם אנדריאה איבנובה, שעשתה את סבב המילוי הראשון שלה ב-2018. אז, היא הייתה רק בת 21, וכל שרצתה היה לשפר את מראה השפתיים שלה. נריץ מהר להיום, והאישה הצעירה כבר בזבזה יותר מ-5000$ על הליכים למילוי השפתיים וקוראת לעצמה ׳ברבי של הבלקן׳.

נפחו אותה


בעוד שרוב האנשים היו חושבים שזה בלתי נתפס לבלות את רוב החיים הבוגרים באובססיה על אזור אחד בגוף, זה בדיוק מה שאנדריאה איבנובה עשתה. האישה הצעירה הפכה בן לילה לסלב בשל הליכי השפתיים שלה, וכעת יש לה למעלה מ-18,000 עוקבים בחשבון האינסטגרם שלה. פרט להיות אישיות אינטרנטית, איבנובה גם ׳חוטאת׳ בשירה. היא מגעה מבורגס שבבולגריה, ועיקר התהילה שלה מגיעה מהשפתיים שלה.

מאז ההליך הראשון ב-2018, איבנובה עברה 27 הליכים במשך 4 השנים האחרונות כדי להפוך את השפתיים שלה לדומיננטיות יותר. היא הפכה את זה לשאיפה אישית, להיראות כמו בובת בראטס אנושית. באופן טבעי, אנשים רבים לא מבינים מדוע היא עושה זאת, והיא זכתה לקיתונות של בוז ברשתות החברתיות בשל סגנון החיים הזה. בכל קמרה, יש אנשים שתומכים במטרות שלה ומשבחים אותה על המחויבות שלה למראה הזה.

השפתיים הגדולות בעולם


בראיון שקיימה עם Metro UK לפני כמה שנים, איבנה דיברה על מה שמניע אותה לכבוש את המטרה הנישתית הזו. היא גם סיפרה בפתיחות כמה אושר הסבו לה ההליכים הללו וכמה היא מרגישה בטוחה בעצמה בשל שפתיה הגדולות.

״אני אוהבת את השפתיים שלי עכשיו, יותר מבעבר ומרגישה טוב מאוד ומאושרת בזכותן כי אני מאמינה, שאני נראית יפה יותר עם שפתיים גדולות יותר. יש אנשים שאוהבים אותי עם שפתיים גדולות ויש אנשים שמעדיפים אותי עם שפתיים קטנות, אבל זה לא משנה לי, מאחר וזה חשוב ומה שמשנה זה כיצד אני מרגישה כלפי זה״

ייתכן ואיבנובה מאושרת בשל שפתיה, אבל יש כמה אנשים שמודאגים מהמחיר שההליכים הללו גובים מגופה. אבל איבנובה לא אומרת נואש וממשיכה לשאוף לשפתיים גדולות יותר.

״אני לא יכולה לומר מה זה ׳גדול מדי׳, או האם שפתיים יכולות להיות גדולות מדי, מאחר ועבור כל אדם, גדול, גדול יותר, וגדול מדי הם בעלי משמעות שונה״

שתפו את המחשבות שלכם. מה אתכם? מה דעתכם על שפתיה הבשרניות של איבנובה? האם זה משהו שהייתם שוקלים לעשות לעצמכם?