בחור הכה אותה למוות במשך 10 שעות. המסר שהיא רשמה בבית החולים…

דריאן אמקר, בחורה אמריקאית בת 24, גרה עם החבר שלה, ועוסקת לדברים האהובים. החיים של הבחורה נראו מאושרים עד שיום אחד חבר שלה תקף אותה והכה אותה. הבחור הכה את אהובתו במשך 10 שעות שלמות! עד עכשיו דריאן לא מבינה איך היא הצליחה לשרוד. בבית החולים, היא הקליטה הודעת וידאו, אשר התפשטה ברחבי האינטרנט במהירות האור. את הוידאו עם השיר דריאן שלחה לאיגוד הלאומי נגד האלימות במשפחה, וצרפה אליו את הטקסט הבא:

בחור הכה אותה למוות במשך 10 שעות. המסר שהיא רשמה בבית החולים הפך לויראלי!
YouTube/lovinit12791


היי, שמי דריאן. זמן קצר לאחר חג ההודיה האדם האהוב עליי השתגע והכה אותי במשך 10 שעות, הוא תכנן את זה והייתי אמורה למות, אך הצלחתי לברוח ולשרוד. במשך 4 ימים הייתי מאושפזת בבית החולים וניסיתי להבין למה זה קרה.
כרגע אני מוגנת מבחינה פיזית. חבר שלי לשעבר הולך לשבת בכלא שנים רבות.
שאלתי את הרופא שלי למה נדמה לי שאני נראת שונה עכשיו. היא אמרה לי בעדינות שחלק גדול של הפנים שלי מעוות. עכשיו אני מרגישה כאילו הפנים שלי רחבות יותר.
כל חיי אספתי סיפורים מעניינים מחייהם של אנשים אחרים: אני זמרת, אני צלמת, אני סופרת – אני מתעניינת בכל התחומים האלו. אני עושה הרבה ונותנת הרבה מעצמי לאחרים. אבל זו הפעם הראשונה בחיי שאני נאלצת להתמודד עם חוסר אנושיות כזו בהיסטוריה האנושית. אני פשוט רועדת.
בדרך כלל, אני לא מקליטה וידאו על חיי ואני לא אוהבת להצטלם. אבל בבית החולים החלטתי לעשות זאת. הייתי חייבת לעשות את זה.
אלימות במשפחה אינה מתרחשת אי שם, הרחק מעבר לאוקיינוס. השכנים שלכם, החברים שלכם, האנשים המאושרים שנהנים מהחיים, ששרים ואוהבים, יכולים לסבול מאלימות. אנחנו, האנשים, צריכים להיות טובי לב, נדיבים יותר, דואגים יותר. אף אחד לא צריך לסבול מאלימות והתעללות מאנשים האהובים.


https://www.youtube.com/watch?v=4yysJJUsEfU
WORLD NEWS

המילים של האישה האומללה הזו חדרו לנו עמוק בלב. עזרו להפיץ את הסיפור הזה ואולי סוף סוף נוכל להפסיק את האלימות במשפחה!