בחרו אחת מאבני החן הבאות וגלו כיצד לפתור משבר המתחולל בחייכם כעת

איזו אבן חן מושכת את תשומת לבכם מבין הארבעה הללו?

בחרו אחת מאבני החן והמשיכו לקרוא כדי לגלות כיצד עליכם לפעול בשלב זה בחייכם.


1


ניתן גם להשיג את אחת מהאבנים הללו ולהשתמש בה כשאתם יושבים למדיטציה בעודכם מנסים לפתור את הבעיה שמטרידה אתכם.

מספר 1 – טורקיז
2
בחרתם באבן הטוריקז. אם בחרתם באבן זו, סביר להניח שאתם לא מביעים את דעתכם באותו תחום בחיים שלכם בו אתם אמורים להביע את דעתכם יותר מכל! קחו קצת זמן לשבת עם האבן הזו במדיטציה ולשאול את המלאך מיכאל לשלוח לכם חמימות ואור לבן מטהר דרך צ'אקרת הגרון שתעזור לכם לשחרר את החסימה האנרגטית שנמצאת שם ברגעים אלה.

לאחר מכן, עליכם לבקש את עזרתו של המלך ראגל כדי לתקשר באפקטיביות יתרה בתחום זה בחיים שלכם בו אתם לא מרגישים בטוחים מספיק להביע את דעתכם. אם אתם מודאגים לגבי מה שאחרים עשויים לחשוב עליכם במצב הזה, קראו לשני המלאכים הללו שיעזרו לכם וישיאו לכם עצה חיובית שתעזור להפיק את הטוב המרבי האפשרי. הם יהיו שם בשבילכם.

מספר 2 – קווארץ אדום
3
בחרתם באבן קווארץ אדום. ברגע זה בחיים שלכם יש לכם בעיות הקשורות בלב וחסימה שמונעת מכם לחוש אהבה ללא תנאים שקשורה במצב או באדם (סביר להניח שבכם). תוכלו לבקש את עזרתה של מריה הקדושה שתכנס לחלל שלכם בעודכם אוחזים באבן האודם האדומה קרוב מאוד לצ'אקרת הלב שלכם. בקשו ממנה לשלוח אור ורוד מרפא דרך צ'אקרת הלב.

ייתכן ואתם נושאים מחשבות או רגשות לגבי אדם מסויים מן העבר, מחשבות שאתם צריכים לעכל, לקבל או לסלוח. האם יש בכם טינה? מריה הקדושה יכולה לעזור לכם לראות את החמלה והאהבה הנדרשת כדי לשחרר את זה אחת ולתמיד. אם מישהו קופץ לתודעה שלכם ברגע הזה, הסיכוי הוא שמדובר בו! זהו שילוב עוצמתי, מריה הקדושה קווארץ אדום והאור הוורוד. אז התכוננו לאהבה וריפוי עליהם לא תתחרטו מעולם.


מספר 3 – קווארץ שקוף
4
בחרתם באבן מסוג קווארץ שקוף. בזמנים אלה אתם זקוקים לבהירות לגבי סיטואציה המתחוללת בחיים שלכם, כמו גם פרץ אנרגיה שיעזור לכם לפתור את זה! כדאי שתעבדו עם המלאך רזיאל ותבקשו ממנו לשלוח לכם מעת מההילה הנוצצת בצבעי הקשת ובהירות רוחנית שתעזור לרומם את מצבכם האנרגטי ולסייע לכם להמשיך הלאה. הקווארץ השקוף היא אבן בה משתמשים כדי לקבל בהירות מחשבתית וצלילות מנטלית.

ניתן להשתמש בה בשילוב עם אבנים אחרות כדי להעצים את יכולות הריפוי. שבו עם המלאך רזיאל ושימו את האבן במרכז הראש שלכם, בצ'אקרת הכתר תוך כדי שאתם חושבים על אותו מצב הזקוק לבהירות. נשמו דרך האף למשך חמש שניות ונשפו דרך הפה בספירה של חמש. בכל שאיפה הניחו לאנרגיה המעצימה של האבן לצאת ולשחרר את החסימה שלכם, זו שמונעת מכם לראות את המצב בבהירות. אתם תרגישו רטט שיטען אתכם וימלא אתכם השראה.

מספר 4 – ספיר
5
בחרתם באבן הספיר. ישנו מצב בחיים שלכם שדורש מעט תכנון וחזון. אבן הספיר משמשת למודעות נפשית וחזיונות מנטליים. זוהי אבן מופלאה בה יש להשתמש בשילוב הצ'אקרה הנמצאת בין הגבות שלנו, או העין השלישית. האם אתם זקוקים למעט עזרה כדי לנוע קדימה בעניין מסוים? או אולי פשוט זקוקים לדעת כיצד יש להתנהל באירוע המתוכנן לכם בעתיד?

כבר יש לכם רעיונות מעולים, כי אתם בעלי אינטואיציה יוצאת דופן, אבל רוצים בכל זאת לקבל בהירות יתרה כדי להמשיך הלאה ולראות טוב יותר כיצד להשלים את המשימה שמוטלת עליכם ברגעים אלה. לעתים קרובות, מומלץ לשים את האבן תחת הכרית שלכם כך שהחלומות שלכם יוכלו להראות לכם את הדרך קדימה אל העתיד.