בחרו אחת מן העיניים הבאות וגלו צד כמוס באישיות שלכם

במשך אלפי שנים, אנשים השתמשו בעינים כסמל ל…ובכן, עבור מספר דברים. כנראה האזכור הטוב ביותר לעיניים הוא הקשר בין הנשמה לסודות הכמוסים והאינדיבידואליים ביותר שלנו.

אכן, העיניים חושפות סודות רבים לגבי המחשבות והרגשות שלנו. היום, נשלב את המשמעות האמנותית והרוחנית של העיניים, יחד עם כוחו של תת המודע שלנו.


העיפו מבט באוסף העיניים הבא ובחרו בעין שמושכת תשומת לבכם יותר מכל. אל תחשבו יותר מדי זמן. ברגע שבחרתם, המשיכ לקרוא כדי לגלות מעט יותר על הצד הכמוס באישיות שלכם.

עין 1


1

אם בחרתם בעין הראשונה, אתם מלאי תשוקה ואנשים ספונטניים מאוד.
השתמשו בתשוקה ובספונטניות הזו באופן חיובי עבורכם גם כשמדובר בצדדים האפלים שלכם, כאלה שיכולים לגרום לכאוס ולאנרגיה שלילית בחיים שלכם. אל תניחו לשליליות להשתלט עליכם.

עין 2

2

אתם אנשים (או נשים) עם סודות רבים. נסיונות עבר למדו אתכם את הדרך הטובה לא רק לשרוד, אלא גם לתחזק מערכות יחסים וחברויות גם כן.

זה יכול להיות נכס מצוין אבל אל תחששו להיפתח ולהראות גם את הצד הרגיש שבכם.


עין 3

3

אם העין השלישית היא זו שמצאה חן בעיניכם, אתם נמצאים על אותו התדר עם הטבע הסובב אתכם. הטבע הו אלמנט מפתח בכל הקשור להילה שלכם ולתפקוד היומיומי שלכם.

עין 4

4

אתם פרפקציוניסטים ושמים לב לפרטים בכל הנוגע לרעיונות מורכבים, דברים ואנשים. אתם לא לוקחים את החיים כמובנים מאליהם; אתם מעדיפים לחקור את המורכבויות ולהתמודד עם מצבים קשים.

אל תחששו גם לעשות לעצמכם חיים קלים לפעמים ולתת למוח שלכם מנוחה.


עין 5

5

אתם אמני מניפולציה מהלכים על שתיים. אתם אוהבים לגרום לאנשים לעבוד בשבילכם ולנדב לכם מידע.

אנשים רבים שבגדו באמון שלכם גרמו לכם לגונן על עצמכם יתר על המידה. שימו לב, והיו זהירים לגבי אלה שאתם מפעילים מניפולציה לגביהם. ייתכן מאוד ותפגעו באנשים קרובים ואהובים לכם.

עין 6

6

אם בחרתם בעין הזו, אתם אנשים מלאי מסתורין. אתם מכשפים את כל מי שבא עמכם במגע.

תוכלו להשתמש במלוא העוצמה שלכם ברגע שתרכשו מספיק ביטחון. אין לכם סיבה להיות ביישנים כמו שאתם; אם תתגברו על זה, תבינו את ההילה הפנימית שלכם, הגדולה יותר משאתם יכולים לדמיין.

עין 7

7

לבסוף, אם עין מספר 7 תפסה את תשומת הלב שלכם, הנפש שלכם אוצרת בחובה סודות רבים. ייטב לכם אם אנשים לא ידעו עליכם מאום. עם זאת, אתם אנשים כנים וישירים מאוד.

הטבע הסודי שלכם רק גורם לאנשים לרצות לדעת עליכם יותר.