בחרו את הפרפר המועדף עליכם, וגלו אילו מחשבות ורגשות אתם מחביאים עמוק בפנים!

במיתולוגיה, פרפרים היו ביטויים לנפש האדם. ביוון העתיקה, לדוגמא, אנשים האמינו שלאחר המוות שלהם הנשמה הופכת לפרפר או יונה.

אגדות אחרות טוענות שפרפרים הם מלאכים עם עלי כותרת או פרחים שהצמיחו כנפיים לאחר תפילה לאל, כדי להגיע לשמיים.


הרקע השחור מסמל את האפלה שעוטפת אתכם ומונעת מכם לבטח את המחשבות והרגשות שלכם כאילו הייתם אסירים בגופכם ובתודעתכם. בחירת הפרפר שלכם יכולה לעזור לכם לחמוק מן האפלה ולמצוא את האור בחיים שלכם.


התבוננו היטב בתשעת הפרפרפים בתמונה הבאה ובחרו אחד, את זה שאתם אוהבים מכולם. מתחת לתמונה, תוכלו לגלות מה אומרת עליכם הבחירה שלכם.

בחרו את הפרפר המועדף עליכם, וגלו אילו מחשבות ורגשות אתם מחביאים עמוק בפנים!

פרפר מספר 1 – סמל המגבלות
אם בחרתם בפרפר הראשון, בטח שמתם לב שהחלק העלון של הכנפיים שלו צבועות בצבע שונה. פירוש הדבר הוא שאתם לא חופשיים לחלוטין ורוצים לבטא את זה פעמים רבות. מישהו או משהו מונע מכם לתת ביטוי מילולי למחשבות שלכם.

זו אחת הבעיות הכאובות ביותר איתן אתם מתמודדים: העובדה שאתם נכשלים בנסיון להיטמע ולבטא את עצמכם כהלכה, כשמישהו תמיד מפריע לכם ולרעיונות שלכם להתקבל או להישמע כהלכה.

פרפר מספר 2 – סמל הדואליות והבלבול
אתם לכודים נצחית בין שני העולמות, בין הפטיש והסדן. קשה לכם לקבל החלטה בכל תחום בחיים שלכם. אתם תמיד מתמודדים עם מצבים בהם אתם לכודים בין שני חברים שלא אוהבים זה את זה, וחייבים לבחור צד או לוותר על שניהם.

מה שאתם רוצים לומר לכולם זה שאתם לא אנשים מזוייפים ושתהיה לכם היכולת לזמן דברים מסויימים לחיים שלכם ולהסתדר עם אנשים שונים מבלי להיאלץ להכריע בין דברים קשים בחיים.

פרפר מספר 3 – סמל הפיתויים
אם בחרתם במספר 3, אתם נמנים על סוג האנשים שקשה להם להתחיל בדיאטה, לוותר על הרגלים רעים או להחיל שינויים חיובים בחיים. אתם מבקשים מאנשים עזרה כדי להיפטר מכל הדברים הרעים שמותקנים במוח שלכם, אותם פיתויים שהפכו לאויבים הגדולים ביותר שלכם.

פרפר מספר 4 – סמל הסודות העמוקים ביותר בתוככם
אתם מסתירים סוד גדול מאוד בחיים שלכם. עשיתם משהו בעבר שאתם מתביישים בו מאוד, או שאתם סובלים מתסכול עליו אתם לא יכולים לספר לאיש. השקר הזה אוכל אתכם מבפנים, ואתם חוששים מדי לחשוף אותו. אתם זקוקים לאומץ כדי לחשוף את הסוד הגדול ביותר שלכם ולהינות משקט ושלווה בחיים.

פרפר מספר 5 – במל המיניות והאהבה שלא זוכה לביטוי
הבעיה הגדולה ביותר שלכם היא לבטח את הרגשות שלכם בפני האדם שאתם אוהבים. אתם נכשלים באהבה ואיש לא שם לב לכך. אתם מחזיקים את הרגשות האלה נצורים היטב בתוככם, וכשהאדם שאתם אוהבים מנסה לגשת אליכם, אתם מתעלמים בגלל הביישנות שלכם. ברגע שתמצאו את האומץ לתת ביטוי לרגשות האלה ולאפשר לאדם האהוב עליכם להתקרב, תמצאו אושר בחיים.


פרפר מספר 6 – סימן האמן המיוסר
אתם נמשכים לעולם האמנות ויש לכם תשוקה בכל הנוגע ליצירה. אתם יודעים לבטא את עצמכם בעזרת ציור, מוזיקה או כתיבה, אבל אחרים מעולם לא מבינים מה אתם מנסים לומר באמצעות האמנות שלכם. אתם משתמשים בהודעות מוצפנות לעתים קרובות מדי, דברים מופשטים ומסתורין מיותר. לפעמים אפילו אתם לא מבינים מה אתם באמת רוצים לומר, ומסתכנים בנפילה למשבצת של האמן הלא מובן והמפוזר.

פרפר מספר 7 – סימן הכנות והיושר
אתם אנשים כנים מאוד, לפעמים יותר מדי. אתם לא יודעים לשקר ולא אוהבים להסתיר דברים מהקרובים אליכם, חוץ ממצבים בהם עשיתם טעות גדולה ועשויים להיענש בדרכים לא נעימות.

פרפר מספר 8 – סמל השלמות
בחרתם בפרפר הזה בגלל שאתם רוצים להיות מושלמים. אתם נאבקים תמידית כדי להיראות טובת ככל האפשר ומגיבים כמעט מיד לטרנדים. אתם מודעים לעצמכם, בכל הנוגע לעבודה ולמערכות היחסים עם החברים שלכם.

מה שאתם רוצים לומר, הוא ששלמות קיימת וניתנת להשגה, אפילו אם יש מיליון דברים שמטרידים אתכם – אתם תשאפו להגיע לשלמות ולא משנה המחיר שתאלצו לשלם.

פרפר מספר 9 – סמל הבוס
אם בחרתם במספר 9, אתם אנשים שאוהבים להיות בשליטה על המצב. אתם רוצים שאנשים יעשו כל מה שאמרתם להם לעשות, ולהגיב במהירות לשאלות, ובעצם לשרת את האינטרסים שלכם. אתם תמיד מתנהגים כמו בוסים, אפילו כשאתם לא ובסביבת החברים שלכם – זו הסיבה שהם נמנעים מכם. נסו להיות צנועים יותר בחיים ולהתנהג לאנשים בכבוד, כך תרוויחו חיים מאושרים ושמחים יותר.

אם אהבתם את המאמר הזה, אל תשכחו לשתף אותו עם כל בני המשפחה והחברים שלכם עוד היום!