בחרו בתבנית הנכונה, ואנחנו נספר לכם על הצד החזק שלכם

פסיכולוגיה יכולה לספר לנו רבות אודות היכולות שלנו, הכשרונות והאופי מהאופן בו אנחנו מארגנים אובייקטים במרחב. ישנו תחום שלם המוקדש לכך: פסיכוגיאומטריה.

צוות האתר שלנו הכין עבורכם מבחן שיעזור לכם ללמוד אודות הצד החזק שלכם. כל שתזדקקו לו היא דקה כדי לזכור את הרגלי היומיום שלכם.


דמיינו 4 ביצים ותבנית. כיצד הייתם מסדרים אותן?

אפשרות א

© anaterate / Pixabay© sssss1gmel / depositphotos.com


החוזקה שלכם היא יצירתיות. אתם תמיד שופעים רעיונות, ולא יכולים לשבת במקום אחד למשך זמן מה או לבצע מטלות משעממות. ביצוע של 15 מטלות בו זמנית ולהיות מרכז תשומת הלב של העמיתים וקרובי המשפחה שלכם – זה אתם.

אתם רואים את העיקר בדברים. אתם יכולים לפשט, להוריד את המידע העודף וליצור הרמוניה סביב עצמכם. הצד הזוהר באישיות שלכם מושך מבטים מעריצים ומבטיח כי תמשכו את תשומת לבם של אנשים. העריכו ופתחו את החוזקה שלכם. העולם חייב לראות את זה!

אפשרות ב

© anaterate / Pixabay© sssss1gmel / depositphotos.com

החוזקה שלכם היא המוח האנליטי וההיגיון שלכם. נולדתם מסודרים. התכונות היקרות מפז שלכם שכוללות עבודה קשה, שיטתיות והתמדה מסייעות לכם ליצור מבנה הרמוני סביב מספר רב של מטלות.

המוח האנליטי שלכם הופך אתכם למבצעי משימות מעולים. כדי להצליח במהירות, עצרו את עצמכם כשאתם מנסים לאסוף עוד ועוד מידע. פשוט סמכו על המוח הייחודי והמדהים שלכם, וכך תשיגו כל מטרה בה תחפצו.

אפשרות ג

© anaterate / Pixabay© sssss1gmel / depositphotos.com


החוזקה שלכם היא גמישות. אתם מסוגלים לתמרן בין קשיים, ללמוד דברים חדשים ולצמוח, וכך ליצור עולם מופלא סביבכם. כעת אתם עוברים תקופה של שינוי. לאחריה, ממתין שלב חדש – בקריירה שלכם, בחיים האישיים ובמערכות יחסים עם אנשים אחרים.

גמישות המוח שלכם מאפשרת לכם לנצח בכל פעם. השתמשו ביכולות ובכישורים השיטתיים שלכם, שלבו אותם בסקרנות, היו פתוחים לכל דבר חדש, ותהיו בליגה משל עצמכם בעולם העסקים.

אפשרות ד

© anaterate / Pixabay© sssss1gmel / depositphotos.com

החוזקות שלכם הם נחישות והחלטיות. כישורי מנהיגות והיכולת לנתח מצבים במהירות ולקבל החלטות יעזרו לכם להשיג כל מטרה מקצועית. אנשים נמשכים אליכם, מעריצים את היכולת שלכם לשמור על מיקוד ולנוע קדימה, לא משנה מה.

היכולת לחזות מצבים רווחיים מקילומטר בשילוב ביטחון עצמי ויכולת קבלת החלטות מהירה תאפשר לכם להשיג כל דבר בו תחפצו. עבורכם, הדבר העיקרי הוא להציב יעדים נועזים ושאפתניים.