בחרו עץ אהבה אחד וגלו מהן התכונות הדרושות כדי לבנות מערכת יחסים יציבה, ואיזה פרטנר מתאים לכם

לבני אדם יש צורך טבעי להיות נאהבים. אהבה עושה אנשים שמחים יותר, מלאים ויותר חיובים לגבי המציאות שלהם. לדעת שמישהו אוהב אותנו גורמת לנו להרגיש שמחים ומוסיפה לביטחון העצמי שלנו.

לאהבה אין פנים, והיא תלויה כולה בסוג האנשים שמרכיבים את מערכת היחסים שלנו. ישנן אהבות לוהטות בהן שמים את כל הלב על השולחן בעוד אחרות נבנות בזהירות, וכוללות יציאות מרובות לדייטים. כל סוג של אהבה הוא טוב: כל עוד קשובים לרצונות של הלב.


כדי לבנות מערכת יחסים יציבה, דרושה עבודה רבה משני הצדדים. לפעמים, בכל אופן, חרף המאמץ, זה לא תמיד עובד ואנשים נפרדים. מדוע זה קורה? ישנו חוסר התאמה בין תכונות האופי מאחר וכל מערכת יחסים עם פרטנר, חושפת את תכונות האופי האמיתיות שלנו.

בחרו עץ אהבה אחד וגלו מהן התכונות הדרושות כדי לבנות מערכת יחסים יציבה, ואיזה פרטנר מתאים לכם


אם בחרתם בעץ מספר 1:

סוג העץ הזה שבחרתם הוא חזק, אמיץ וחזק, אבל באותו הזמן רומנטי, עדין ובעל לב ענק. אתם מלאי ביטחון, התמדה, חוזק והגיון ויש לכם קשיי הסתגלות, אך בה בעת אין לכם בעיה להתגבר על כך.

ביחסים עם המין השני – אתם מביאים מעט ערמומיות ועליכם להיות יותר כנים כדי לפתח ולנסות לשפר את מערכות היחסים שלכם. אתם אמיצים ולעתים קרובות אלו שלוקחים יוזמה כדי להתמודד עם המין השני. במשפחה, אנשים כאלה הם יצירתיים ואמינים. לעולם לא יהיו לכם בעיות בבית ואם יהיו כאלה, אתם תדאגו לטפל בהן.

עליכם לחפש פרטנרים עם אישיות מבריקה וייחודית ובעלי פוטנציאל התפתחותי כמו: פוליטיקאים, דוברים, מנהלים וכדומה.

אם בחרתם בעץ מספר 2:

אתם נוטים לנהוג בזהירות, חוכמה והתמדה. אתם מתעלמים מדעותיהם של אנשים, ונוטים לבטוח בסמכויות. כבר יש לכם כוונה בחיים ותגנו עליה מכל משמר. ישנה גם אפשרות שאתם נוטים להתרגש, ולהנוג בחוסר אכפתיות, לכן עליכם לפתח יותר חוש האחריות שלכם.


במערכת יחסים עם המין השני, אתם נוטים לחשוב על תכנית לפיתוח מערכת היחסים ויישומה. אתם יציבים והגיוניים, אבל שופעים ברגשות ויש לכם אופי משלכם. עליכם לחפש אדם בעל אישיות חזקה, שיכול לתקן את התכנית שלכם ולעזור לכם להגשים את השאיפות שלכם.

האנשים שמתאימים לכם מכל הם אינדיבידואלים חזקים, כמו אלו שעוסקים בראיית חשבון, בנקאות, הנדסה ובניין.

אם בחרתם בעץ מספר 3:

אתם יצירי בריאה עדינים ואדיבים מאוד, ואוהבים רומנטיקה ואסתטיקה. אתם מרוכזים בעצמכם, בעלי יכולת להקשיב לדעותיהם של אחרים אבל מחשיבים את דעתכם שלכם כחשובה מכל. אתם עדינים, ומנסים להימנע מוויכוחים ככל האפשר ולנסות לגשר על בעיות ולהגיע לפשרות.

במערכות יחסים, אתם מחפשים אחר החצי השני החזק שלכם, שיהיה המגן שלכם והקיר האיתן. אתם מלאים באהבה ואנרגיה, שמגרשת את כל הרגשות השליליים ומביאה שלום ושלווה.

החצי השני שלכם יכול לעסוק באגרוף, ניהול, שירות או משהו הקשור בכוחות הביטחון. אתם יכולים להפוך משענת חזקה לאהוב/ה שלכם.

אם בחרתם בעץ מספר 4:

אתם אנשים אשר שואפים לשלמות, סדר והגיון. יש לכם מערכת חוקים נוקשה מאוד אחריה אתם עוקבים בחייכם. אתם לא אוהבים מחלוקות, אבל בעת הצורך אתם גם יודעים כיצד להראות התנגדות לאנשים מסוימים. אתם לא ביישנים, אבל יודעים לשמור על עידון. אתם אוהבים דברים חדשים ויוצאי דופן, אבל לא שוכחים את אלה הישנים.

אתם נכנסים למערכות יחסים עם אנשים שרוצים לבנות משהו רציני וארוך טווח ולכן יש לכם מערכות יחסים רבות ויציבות. בנוגע למין השני, אתם שואפים למנהיגות, אבל אם אתם לא משיגים זאת, אתם הופכים לבני זוג השווים בערכם לצד השני, כאלה שאפשר לסמוך עליהם בשעות הקשות.

כל אדם יתאים לכם, בגלל האישיות הדומיננטית שלכם, אלא אם כן, תפגשו מישהו בעל אישיות כריזמטית וחזקה, ואז תהפכו לזוג המושלם.

אם בחרתם בעץ מספר 5:

אתם רגישים מאוד ויודעים לבטא את הרגשות שלכם בקלות, ויודעים גם לגעת באחרים. במערכות יחסים, אתם מנסים ראשית למשוך אליכם את כל תשומת הלב, ולשבות את הפרטנר שלכם במעגל של מסתורין ותשוקה.

מערכות היחסים שלכם לא עוברות בשלום, ולעתים מתגלעים בעיות ועימותים עם הצד השני. אבל אם אתם שורדים את המחלוקות האלה, מערכות היחסים שלכם רק מתחזקות מזה.

הצד השני שלכם צריך להיות מישהו מאוזן ורגוע, בעלי נפש מאוזנת, כאלה היכולים לפתור מחלוקות בקלות: עורכי דין, שופטים, דיפלומטים וטייסים.

אם אהבתם את הפוסט הזה, אל תשכחו לשתף אותו עם כל החברים ובני המשפחה שלכם עוד היום, כדי שגם הם יוכלו ללמוד מה עליהם לעשות כדי למצוא את בן הזוג המושלם שלהם.