בחרו אבן וגלו מה היא אומרת על האישיות שלכם

רונות הן מערכת אלפבית עתיקה שהאמונה הרווחת לגביה היא שהנוצרה ע"י הקלטים, הסקנדינבים והגרמנים בשנת 98 לפני הספירה.

המילה רונה תורגמה ל"לחישה" או "סוד קדוש" ונטען כי כל אות טומנת בחובה מסר אנרגטי הקשור בתבונה אינטואיטיבית. ישנן 24 רונות בסך הכל וכל אחת עשירה בסמליות וקשורה בכוכבים, שמונה הכיוונים של מחזורי הטבע.


באופן מסורתי, רונות גולפו בעץ, באבן או בעצמות ונשמרו בנרתיק בד קדוש. כדי לראות מה אומרת הרונה, על האדם לבחור 9 רונות באותו האופן בו בוחרים קלפי טארוט. בחירת הרונות וגם האופן בו נפלו מכריעות את ההודעה האינטואיטיבית.

ממש כפי שיש אפשרויות רבות בתוצאת קלפי הטארוט, כך גם יש אפשרויות רבות ברונות, דרכן ניתן לקבל את ההודעה האינטואיטיבית.


למרות שזו אינה הדרך המסורתית לדעת מה אומרות הרונות, צוות האתר שלנו חושב שזה יהיה משעשע להביא בפניכם גרסה וירטואלית לקריאה ברונות, כזו שתעזור לכם להרגיש ולהתחבר לאמנות קריאת העתיד העתיקה והשמיימית הזו.

קריאת הרונות שלכם

1. קחו רגע לחשוב על שאלה שיש לכם או משהו שלגביו אתם זקוקים להדרכה. קבלו מושג ברור ככל האפשר לגבי השאלה שלכם.

2. ברגע שהשאלה ברורה וצלולה בראשכם, העיפו מבט בתמוה הבאה ובחרו רונה אחת שתופסת את תשומת לבכם.

בחרו רונה (אות באלפבית הגרמני העתיק) וגלו מה טומן בחובו העתיד שלכם

(המשיכו לקרוא כדי ללמוד על משמעות הרונות שבחרתם מהפינה העליונה השמאלית לימין)
.
Fehu: הרונה הזו מסמלת שפע ומצביעה על הצורך לשקול את הצרכים או המחויבויות הכלכליים שלכם. זה עלול גם להיות הסימן לכך שסכום כסף מתעתד להגיע אליכם או שהעבודה הקשה שלכם בעבר ועד עתה עומדת בקרוב לשאת פרי. זהו גם סימן לכך שאתם עשויים לפתוח עסק משלכם או להתחיל עבודה חדשה.


Uruz: הרונה הזו מסמלת כוח ועוצמה ומצביע על הצורך להתרומם על רגליכם ולקחת בעלות על החיים שלכם. הרונה הזו גם מסמלת פריון ומגבירה את היצירתיות והאנרגיה המינית. זהו סימן חיובי אם אתם מחפשים אחר פרויקט יצירתי חדש, מערכת יחסים או משפחה.

Thurisaz: הרונה הזו מסמלת מאבק או קושי. זה הזמן שלכם לנפור בנפשכם ולהתמודד עם מצבים קשים שעלולים לצוץ כעת בחייכם. הרונה הזו היא סימן לכך שאולי אתם צריכים למדוט (מלשון מדיטציה) או להתבונן פנימה כדי לעבוד על הרגשות האמיתיים שלכם.

Ansuz: הרונה הזו מסמלת את "הנשימה השמיימית" ומצביעה על אינטואיציה אישית חזקה ועוצמתית. הרונה הזו יכולה גם להצביע על שימוש ביכולות הריפוי שלכם או ייעוץ עם שמאן. עשוי גם להיות הסימן להתעוררות רוחנית והצורך להתחבר לתוך היכולות המנטליות שלכם.

Raidho: הרונה הזו מסמלת מחזור או מסע. ייתכן ואתם בעיצומו של מחזור משמעותי בחייכם או אולי אתם מוכנים לנסוע לאנשהו ולטייל. סביר להניח שהמסע הזה יהיה מאיר עיניים. הוא יכול גם להעיד על תחושת בטחון שתאפוף אתכם במהלך המסע או הצורך לטייל בחו"ל.

Kaunaz: הרונה הזו מסמלת יצירתיות, השראה ותבונה. יש בכם את כל התובנות להן אתם זקוקים כדי לפתור את הבעיה או המצב שגואה בקרבתכם. היפטרו מכל חרדה או פחד המקיף את המצב בו אתם נמצאים וזכרו שיש בכם את הכוח לחשוב על פתרון. עשוי גם להצביע על הצורך שלכם לשחרר את העבר ואת ההרגלים הישנים כדי לראות את המציאות כסדרה.

Gebo: הרונה הזו מסמלת מתנה ופירושה כי עושר בדרכו אליכם! זוהי בשורה חיובית לכל הקשור באהבה ומערכות יחסים, וזוהי גם בשורה חיובית בכל הנוגע לפריון. זוהי אחת הרונות החיוביות ביותר ומצביעה על נדיבות מצד היקום – רק אל תשכחו להעניק לו קצת בחזרה.

Wunju:הרונה הזו מסמלת הנאה ועמידה ביעדים. עבדתם קשה וכעת אתם יכולים להישען אחורה ולהירגע. הזמן ליהנות מהחיים שלכם הוא עכשיו, אז אולי קחו אוויר וצאו ליום רגיעה עם עצמכם. הרונה הזו יכולה גם להצביע על עמידה ביעד או כיבוש מטרה.

Hagalaz: הרונה הזו מסמלת את הרעם ומצביעה על שינוי גדול שעושה דרכו אליכם. אתם כבר לא יכולים להמשיך ולעשות את מה שאתם עושים, ובמקום יש לערוך שינויים בבריאות, בהרגשה הכללית ובמצבכם הנפשי. זה הזמן לשחרר את ההרסנות, תבניות ההשחתה העצמית ולהתחיל לאהוב את עצמכם שוב.

Naudiz: הרונה הזו מסמלת תשוקה לא ממומשת. כנראה ויש לכם חלום או משאלה שנקברה מתוך פחד או ספקות עצמיים. הגיע הזמן ועליכם לדרוש את הביטחון העצמי שלכם בחזרה ולהתחיל ליצור את החיים שמרגשים לכם טוב. עשוי גם להצביע על זמנים קשים שעומדים בקרוב לקבל תפנית חיובית.

Isa: פירושה המילולי של הרונה הזו הוא "קרח" והיא מצביעה על כך שהגיע הזמן לעצור ולהתבונן על הדברים. דברים נמצאים במצב "קיפאון" עבורכם כעת ועליכם להיות סבלניים ולהשתמש באנרגיה הזו כדי לקבל מושג לגבי מה שאתם רוצים. זה יכול גם להצביע על חסימה אנרגטית שיש צורך לשנות אותה בעזרת אימון גופני או התייחדות עם הטבע.

Jara:הרונה הזו מסמלת מחזוריות ומצביעה על כך שאתם עומדים בפתחו של מחזור חדש. ייתכן ואתם מרגישים יותר פרודוקטיביים ובעלי מוטיבציה לפתוח פרק חדש. אולי הגיע הזמן לנקות את הישן ולעשות מקום לחדש. זוהי גם בשורה חיובית המצביעה על גדילה ופריון.

Eihwaz: הרונה הזו מסמלת את הצורך להתעמת עם הפחדים שלכם ולהפוך מודעים לאופן בו אתם מניחים לפחד לשלוט על החיים או המצב בו אתם נמצאים. רונה זו גם מצביעה על תהליך משנה חיים שהולך לעזור לכם לגלות את הייעוד האמיתי שלכם. עשוי גם להצביע על זמנים קשים, אך יש אור בקצה המנהרה.

Perthu: הרונה הזו מסמלת קסם ומצביעה על כך שאתם בעלי הוויה עוצמתית וכוחות קסומים! יש לכם את היכולת לקבל את התוצאה הרצויה ולהפנות את האנרגיה שלכם בדרך בה אתם רוצים שדברים יפעלו. הניחו ליקום לדעת מה אתם צריכים והעזרה תגיע. זוהי גם בשורה טובה שתסייע להעלות את היכולות המנטליים שלכם.

Algiz: הרונה הזו מסמלת הגנה ומצביעה על כך שממתינה עבורכם השגחה עליונה והגנה שמיימית במהלך הזמן הזה. התמיכה סובבת אתכם, כל שעליכם לעשות הוא להיפתח ולבקש עזרה. עשוי גם להצביע על הצורך שלכם לשים לב למצב הבריאותי שלכם, פיזית ורוחנית כאחד.

Sowulo: פירושה המילולי של הרונה הזו הוא "שמש" והוא מצביע על תוצאה חיובית מאוד שהולכת להתקבל עבורכם. החיונית והעוצמה שבכם בשיאה ודברים מתחילים ליפול במקומם. זוהי אות מבשרת טובות בכל הנוגע לבריאות ולקריירה שלכם. אנרגיות חיוביות נשלחות בדרככם וכדאי לכם להשתמש בהן לטובתכם.

Teiwaz: הרונה הזו מסמלת חובה ומשמעת. הגיע הזמן לטפל בפרטים ולהביט בדברים קצת יותר מקרוב לפני שממשיכים הלאה. אל תחפזו לקבל החלטה או לפעול. מצביע גם על הצורך במנוחה וריפוי.

Berkana: הרונה הזו מסמלת ריפוי ומצביעה על כך שהגיע הזמן עבורכם להתחלה חדשה. העברה עבר, וכעת זה הזמן להסתכל קדימה ולטפח את העוצמה שבכם. התחלות חדשות בדרכן, אך עליכם לטפל בעצמכם קודם.

Ehwaz: הרונה הזו מסמלת תנועה ומצביעה על כך שאולי הזמן לקחת צעד קדימה ולהתחיל לטעת בעצמכם אמונה. אולי אתם זקוקים לצאת מהגוף והראש שלכם לעתים קרובות יותר. עשוי גם להצביע על העובדה שתקשורת נכונה עם האמת שבכם עשויה להביא עבורכם תועלת.

Mannaz: פירושה המילולי של הרונה הזו הוא "אדם" ומצביעה על נושאים הקשורים בחברים, משפחה ואולי אפילו בקהילה שלכם. ייתכן וזה הזמן לעשות כוונונים במערכות היחסים בחייכם ולשאול את עצמכם האם הם באמת משרתים אתכם. זוהי בושרה חיובית הקשורה במשפחה ובחברים – אולי זה עשוי לספק הדרכה ותמיכה לה אתם זקוקים.

Laguz: הרונה הזו מסמלת רגשות ודברים המגיעים מתת המודע. מחשבות סמויות ורגשות צפים על פני השטח והגיע הזמן לשים לב לאמת. אל תיסגרו בפני האינטואיציה והרגשות שלכם, אלא השתמשו בהם כהדרכה. אולי כדאי שתפעו בכיוון של להבהיר כל רגש כבד.

Ingwaz: הרונה הזו מסמלת עמל ויצירתיות. זוהי בשורה חיובית בכל הנוגע לקריירה שלכם. כעת זה הזמן המושלם לצעוד לכיוון הקריירה שלכם ולכוון בגדול. עשוי גם להצביע על העלאה (במשכורת) קידום או הצלחה באופן כללי.

Dagaz: את הרונה הזו ניתן לתרגם כ"יום" והיא מצביעה על אושר, פעלתנות וסיפוק. דברים עובדים לטובתכם וכעת הזמן המושלם לקחת את המושכות בידיים שלכם. יש בכם אנרגיה מגנטית, אז השתמשו בה לתועלת האישית שלכם. עשוי גם להצביע על תוצאה חיובית המתייחסת לשאלה ששאלתם.

Othala: רונה זו מסמלת את התחזקות קשרי המשפחה שלכם. תהא זו התרחבות המשפחה שלכם אולי באמצעות נישואין או לידה קרבה, או שקשרי המשפחה שלכם זקוקים לריפוי. עשוי גם להצביע על ירושה או רכוש שיעבור לבעלותכם.