בחרו את הדלת וגלו משהו חדש על האישיות שלכם

האופי של כל אדם הוא ייחודי, אבל יש אנשים שיש להם תכונות משותפות, אשר ניתן לחשוף בשאלון הפשוט הזה.
לפניכם 8 דלתות, בחרו אחת מהן, שהייתם רוצים להיכנס אליה.
אל תחשוב זמן רב מדי על הבחירה. תקשיבו לאינטואיציה שלכם, וכך התוצאה תהיה יותר מדויקת.

דלת


עכשיו תחפשו את מספר הדלת שבחרתם וגלו את התוצאה.


דלת מספר 1
סדר העדיפויות העיקרי בחיים שלכם זה קריירה והישגים. אתם גאים בהצלחה שאתם משיגים בכוחות עצמכם. אתם מאוד שאפתניים. החיים לעתים קרובות נותנים לכם הזדמנויות חדשות. אתם טובים בבניית הקריירה ומשיגים בקלות את המטרות שלכם. אבל השאיפה שלכם עלולה לגרום לבעיות בתחומים אחרים של החיים. תחשבו האם הקריירה וההצלחה – זה כל מה שאתם רוצים מהחיים?

דלת מספר 2
אתם אנשים חריגים ומעניינים עבור הסובבים אתכם. אתם מאוד אמנותיים ויש לכם המון כשרונות. היצירתיות שלכם עוזרת למצוא פתרונות עבור המצבים הקשים והמסובכים של החיים. אתם מבלים המון זמן לבד, צוללים אל תוך עולם החלומות שלכם, אבל אל תשכחו לחזור מדי פעם למציאות.

דלת מספר 3
אתם אנשים אמנותיים, אבל נוטים להגזים מעט בהסתכלות על החיים. אתם מבטאים את עצמכם בדרכים יצירתיות ואומנותיות. לפעמים אתם די ידידותיים ופתוחים, אבל ישנם מצבים בהם אתם הופכים לסגורים: אתם רוצים להיות לבד ואין לכם שום רצון לחלוק עם מישהו את רגשותיכם ומחשבותיכם. לפעמים אתם חושבים שאף אחד לא יכול להבין אתכם, אבל אם תנסו לחלוק את הרגשות שלכם עם אחרים, תבינו שיהיה לכם הרבה יותר קל בחיים.

דלת מספר 4
אתם אנשים בטוחים, גאים וקשובים. חשוב לכם איזה רושם אתם משאירים על האחרים. זו הסיבה למה אתם תמיד מנסים להיראות טוב בציבור, אבל הבית או המכונית שלכם יכולים להיות מבולגנים. לפעמים אתם מבזבזים יותר מדי אנרגיה בשביל לעשות רושם טוב. אתם צריכים לזכור אמת פשוטה: העולם לא תמיד מסתכל עליכם. לפחות מדי פעם תנסו להירגע ולהרגיש את העונג של החיים עצמם.

דלת מספר 5
אתם פעילים ובעלי יוזמה. כל יום אתם מציבים לעצמכם המון מטרות ומנסים לעשות את כולן בצורה הטובה ביותר. כמובן, שזו תכונה טובה, אבל לפעמים אתם פשוט לא מרשים לעצמכם לנוח. תזכרו כי כל אדם זקוק למנוחה של הגוף והנשמה. אם קשה לכם לעצור את העניינים האינסופיים ופשוט להירגע, תנסו למצוא איזשהו תחביב שיביא לכם לא רק הרפיה, אלא גם תוצאה מספקת.

דלת מספר 6
אתם אנשים רגשניים מאוד, בני המשפחה והחברים הם תמיד במקום הראשון עבורכם. אתם מוכנים להעניק להם כמות עצומה של זמן. הם יכולים לסמוך עליכם, כי אתם תמיד מוכנים לעזור. לפעמים, לעומת זאת, מרוב שאתם מקדישים זמן לאחרים, אתם נוטים לשכוח את עצמכם. אל תפחדו לפעמים לחשוב על הצרכים והשאיפות שלכם, ולעשות משהו בשביל עצמכם.

דלת מספר 7
אתם רגועים, מאוזנים, ואנשים מעשיים. היציבות והאיכות חשובים לכם לאורך כל הדרך. לדוגמה, לפני שאתם קונים משהו, אתם בטח תלמדו את כל הפרטים והמאפיינים על המוצר. יתכן שיש לכם כשרונות מוסתרים שבחרתם שלא לפתח, כי הם לא יתנו ערך מעשי. אתם לא רגילים לשתף את הבעיות עם האחרים, אבל לפעמים אתם צריכים לדעת לבקש תמיכה ועזרה מהאנשים היקרים לכם.

דלת מספר 8
אתם אנשים כיפיים שקל לתקשר איתם. אתם יודעים להעריך את החיים וליהנות מהדברים הפשוטים. אין ספק שהייתם רוצים לבקר במקומות יפים ויוצאים דופן. הודות הידידותיות וההיענות שלכם אפשר להניח שיש לכם הרבה חברים. אבל אל תשכחו שיש לכם חברים לא רק כדי לעזור להם. אל תהססו לבקש מהם עזרה במקרה הצורך.