במקום לזרוק את העיפרון שלו, הוא שם אותו בכוס מלאה באדמה. 3 ימים אחרי זה? WOW!

כילדים, תמיד לימדו אותנו לכתוב בעיפרון. לבסוף נפטרנו מההרגל הזה כשהבנו שאפשר להשתמש גם בעטים. מבוגרים בקושי משתמשים בעפרונות כי רוב הדברים מצריכים שימוש בעט.
אז אם אתם לא משתמשים בעט או בעיפרון, זה בגלל שרוב הסיכויים הם שאתם פשוט משתמשים במקלדת. נראה כאילו הטכנולוגיה משתלטת על כל דבר, אפילו על כתיבה.

אחרי שראינו את ההתקדמות הטכנולוגית הקשורה בעפרונות, יתכן ונחזור להשתמש בהם. ישנו עיפרון מיוחד במינו, שדומה מאוד לעיפרון רגיל חוץ מפרט אחד מיוחד. בקצה העיפרון, במקום מחק, ישנו תרמיל קטן המכיל זרע.


כל שעליכם לעשות הוא להשתמש בעיפרון עד שהוא מגיע למצב בו הוא קצר מדי מכדי להשתמש בו, וזה בדיוק הזמן להשתמש בקצה השני שלו. ברגע שאתם מוכנים להתחיל, אתם צריכים פשוט לשתול את העיפרון באדנית מלאה באדמה, להשקות ולתת לו אור שמש וקצת אהבה. בתןך כמה ימים תבחינו בזה גדל לנבט קטן, ולפני שתבינו מה קורה יש לכם כבר צמח בוגר אמיתי!

הרעיון החמוד הזה מגיע מסטודנטים במכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס עוד מ-2012. הם התחילו את פרוייקט מימון ההמונים הזה, אשר זכה לתשומת לב של מכון קיימות מדנמרק. הם אהבו את הרעיון ומימנו אותו ב-2013.


כעת הם מוכרים מעל 450,000 עיפרונות בכל חודש! בנוסף הם גם מציעים מגוון זרעים שונים.

חברות גדולות מכל העולם כמו איקאה, בנק אמריקה, TedX, הקרן העולמית לחיות בר, וכל מיני מקומות כמו הוותיקן עברו להשתמש בעפרונות המיוחדים הללו.

אם אתם רוצים לראות את ההמצאה המגניבה הזו, צפו בסרטון בהמשך כדי ללמוד עוד על איך זה עובד!