בעלי מבקש ממני לשנות את ההרגלים שלי בזמן שאימו שוהה איתנו

לפעמים אנשים צעירים נוטים לנהל וויכוחים עם ההורים שלהם בנוגע למראה שלהם. הדור המבוגר לא תמיד מבין את הטרנדים המודרניים ומצד שני, אנשים צעירים לא מבינים מדוע ההורים שלהם כה שמרנים. אבל מה לעשות אם המחותנים שלכם לא תמיד מרוצים מהמראה שלכם? מוטב לציית או להיות עצמכם? היום נשוחח על הנושא הזה, כפי ששיתפה קוראת עם אתר מפורסם.

צוות האתר שלנו משוחח על הסיפור הזה שהתקבל מאת מייגן, שמנהלת ריב עם בעלה בגלל שחמותה לא אוהבת את הבגדים שלה.


* עליך להבין שההורים והסבים שלנו הם אנשים מדור מבוגר יותר. קשה להם לקבל את אורח החיים המודרני שלנו, בהתחשב בעובדה שהם בילו את כל חייהם כשחיו חיים שונים. ישנם דברים רבים מהעבר שאנחנו עשויים להטיל בהם ספק כדור צעיר יותר, וישנם דברים רבים בחיינו שהדור המבוגר יותר עשוי להטיל בהם ספק.© Depositphotos.com

נסי להתגמש. חמותך תהיה אתכם רק לחודש. בטח אין לה בית גדול עם בריכה, והבן שלה רק רוצה שהיא תיהנה בביתו וששהייתה תהיה נעימה. נסי לשים עצמך בנעליה. אולי אם אימך הייתה מגיעה לביקור כאורחת, והוא היה עושה משהו לא מקובל מבחינתה, והיית מבקשת ממנו לחדול מזה לזמן מה.

* לבוש חושפני אינו לכל אחד. וזה לא תמיד תלוי בגיל. כולנו חונכנו עם ערכים שונים ויש לנו דפוסי חשיבה שונים. עבור חלק מהאנשים, זה בסדר ללבוש לבוש חושפני ולראות אחרים עושים זאת, אבל עבור אנשים מסוימים, זה לא.


© Freeimages.com

* נסי לדבר עם חמותך על הנושא בנועם. הראי לה שאכפת לך מרגשותיה ושאת מכבדת אותם, אך תארי גם את נקודת המבט שלך. אולי לאחר שיחה ידידותית, היא תתרכך, ותמצאו פשרה, או לפחות היא תבין שיש לך כוונות טובות ושאינך רוצה להעליבה בשום צורה.


© Freeimages.com

* זה גם יכול להיות הזמן לשאול את העצמך האם את רגועה רק כשאת לובשת ביקיני? אולי את מרוכזת מדי בעניין, וזה מה שמונע ממך להירגע כהלכה? בפעם הבאה, נסי להוביל את תודעתך בדרך אחרת בזמן שאת שוחה או משתזפת. ייתכן ועליך לנסות מדיטציה שתעזור לך להתרכז באני הפנימי שלך, כךדי שתוכלי לשכוח מכל אותם דברים שמטרידים אותך ובאמת להירגע.

האם זה בסדר ללבוש בגדים חושפניים בנוכחות המחותנים שלכם? מה דעתכם?