בתה בת ה-3 קראה לזר "אבא", ואמא הייתה בשוק מהתגובה שלו

ב-2014, אמא קנדית בשם שאנל המריאה במטוס שטס מפלורידה לפילדלפיה. היא חששה מאוד מהשעתיים וחצי הקרבות; לבתה בת ה-3, קייט, יש אוטיזם. טיסה עשויה להיות חוויה טראומתית ומלאת חרדה.

שאנל קיוותה שישב לידם אדם אדיב וסבלני,וצפתה בנשימה עצורה בנוסעים העושים דרכם למושבים שלהם. בדיוק אז פסע לכיוונן איש עסקים בשם אריק ועצר ליד השורה שלהן. לשאנל לא היה מושג מה הולך לקרות בהמשך.


קייט פנתה לאריק, אדם שאותו רק פגשה, בשם "אבא". היא הייתה מרותקת ממנו, וניסתה למשוך את תשומת לבו. אבל במקום לחייך בנימוס ולהתעלם מהילדה הקטנה, אריק הניח את המסמכים שלו, דיבר עם הילדה ושעשע אותה במשך כל הטיסה.


שאנל חזרה הביתה וכתבה פוסט בשם "אבא'לה היקר ממושב 16C בטיסה 1850 מפילי". הנה מובאה מרגשת:

"צעדת לכיווננו וישבת עם המזוודה והמסמכים החשובים שלך וראיתי כיצד קייט שופכת את המים שלה על החוזים שלך, השווים מיליונים, או מה שזה לא יהיה שהחזקת שם. יכולת לנוע בחוסר נוחות במושב שלך. יכולת להתעלם מאיתנו. יכולת לתת לי את ה'חיוך' הזה שאני כה מתעבת בגלל שפירושו הוא; 'הרגיעי את הילדה שלך בבקשה'. אבל לא עשית שום דבר מהדברים האלו. שיתפת את קייט בשיחה ושאלת אותה שאלות על הצבים שלה. היא לא יכולה לענות על השאלות שלה אבל היא הייתה כה מרותקת ושמרה איתך על קשר עיניים, ועל קשב מלא כששאלת אותה על החפצים השונים שהחזיקה".

הפוסט שלה בבלוג הפך במהירות לויראלי. אריק לא יכול היה להאמין שמעשה הנדיבות הקל שלו יזכה לשתומת לב כה רבה. הוא לא חשב שזה היה ביג דיל, אבל כמו ששאנל אמרה, "לפעמים הדברים הפשוטים הם כאלה ביג דיל. אבל זה ביג דיל עבורה, שמישהו התייחס אליה כמו שצריך".

אם הסרטון הזה נגע ללבכם, שתפו אותו עם החברים שלכם ובני המשפחה בפייסבוק! הפיצו את האהבה!