גבר בן 31 מזמין את שכנתו החולה בת ה-89 לעבור לגור איתו

כמה טוב אתם מכירים את השכן שלכם? האם אתם חושבים שאתם מכירים אותם טוב מספיק כדי להזמין אותם לביקור בביתכם? מה לגבי להזמין אותם לגור אתכם?

ב-2013, כריס סלבטורה חלף במסדרון על פניה של נורמה קוק, אישה בת 85, והחתול של הרמס. השניים תמיד בירכו זה את זו לשלום, אבל אחרי שסלבטורה הציג את עצמו הם הפכו לחברים במהרה.© chrissalvatore/ Instagram

למעשה הם הפכו לחברים כה טובים עד שכשנורמה הייתה קרובה לסוף ימיה ונזקקה להשגחה צמודה, סלבטורה, שחקן בן 31, ביקש ממנה לעבור לגור איתו.


כשמלאו לנורמה 89 מצבה הבריאותי החל להידרדר במהירות. לאחר שהייה בבית החולים, סלבטורה גילה שקוק לא מורשית לחזור לביתה אלא אם היא נמצאת תחת השגחה. ללא ילדים או משפחה בקרבת מקום, היא הייתה אבודה.

סלבטורה פנה לרשת והקים קמפיין למימון המונים ב-GoFundMe עבור קוק. ברגע ששני החברים הטובים בחנו כמה מטפלים, הבחור בן ה-31 הבין שיהיה עליו לעשות משהו נוסף.


© chrissalvatore/ Instagram

״האופציה הנוספת היחידה הייתה שהיא תיכנס לבית אבות״, הוא מספר ל-Today. ״לא יכולתי לעשות דבר כזה למישהי שהיא כמו סבתא שלי״.

הוא הזמין את קוק לעבור לדירתו.


© chrissalvatore/ Instagram


״אני כל כך מאושר שהצלחתי להעניק לה את המתנה הזו, לחיות עד סוף ימיה בבית״, מספר סלבטורה ל-GoFundMe. ״אני לא יכול לדמיין כיצד זה מרגיש לעבור לבית אבות עד סוף ימי חייך ללא החברים או חיות המחמד שלך״.

השניים היו שותפים נפלאים לדירה.

״אנחנו תמיד צופים בחדשות״, מספרת סלבטורה ל-Today. ״אנחנו מדברים הרבה, שותים שמפניה ואוכלים בוטנים״.


© chrissalvatore/ Instagram

למרבה הצער, ב-15 בפברואר 2017, קוק נפטרה. סלבטורה שיתף את החדשות קורעות הלב באינסטגרם, שם הוא גם שיתף בדרך כלל בהרפתקאות שלהם.


© chrissalvatore/ Instagram

״היא קראה לי, ׳הנכד שמעולם לא היה לי׳״, מספר סלבטורה על קוק.


© chrissalvatore/ Instagram

סלבטורה לא היה חייב לסייע בידה של קוק בשום צורה, אך הוא לא יכול היה לשאת את המחשבה שהיא תבלה את שארית חייה בבית החולים ללא איש שאוהב אותה.