גבר בן 68 מאירלנד הגיע לבית החולים עם "קוץ" בת%ת – וזה מה שקורה בהמשך!

איך הייתם רוצים שהחיים שלכם ייראו כשתהיו זקנים ואפורים? האם אתם רוצי להיות כמו האיש הזקן ההוא שמניף ילדים באוויר אבל משתין בתחתונים שלו, או אולי כמו הדודה של ספיידרמן, מאי – שנמצאת שם תמיד לעזור ולתמוך בכל מי שזקוק לכך? במקרה הזה, כיצד אתם מדמיינים את חיי המין שלכם כשתהיו בני 60?
ובכן, עבור חלק מהאנשים, חיי המין מתים בעוד עבור אחרים כמו הבחור בן ה-68 הזה מדבלין שבאירלנד – הם חיים ובועטים.

בית החולים Mater זכה לביקור מפתיע כשגבר בן 68 (אשר מבקש להישאר בעילום שם מנסיבות ברורות) אשפז את עצמו בתלונות על חוסר מנוחה חמור בפי הטבעת שלו. כשרופאים והאחיות ניגשו לראות מה הבעיה, הם גילו אביזר מין זכרי באורך של כ-23 ס"מ בישבן שלו! זה אולי נשמע מוזר, אך האיש בילה 10 שעות בניסיון להסיר את זה בעצמו לפני שניגש לבית החולים, אך הוא למעשה רק דחף את זה עמוק יותר!


כדי להוציא את ה"דבר" הזה החוצה הרופאים היו צריכים להרדים את הגבר, אז אתם כבר יכולים לנחש שלא מדובר בחדירה רקטלית שגרתית. הבחור הזה באמת הכניס את זה עמוק. לאחר שהוא הורדם הם ניגשו לעבודה עם זוג מלקחיים עד שהצליחו להסיר את זה – וההרדמה בה היה שרוי הזקן הרפתה את שריריו וסייעה בהוצאת צעצוע המין. עדיין, בהתאם לנאמר בירחון הבינלאומי למקרי נתיחה, הרופא היה זקוק לדמיון פורה ויצירתיות כדי לחלץ את החפץ הזר!


כל זה קרה בדצמבר 2014 אז קצת קשה לנחש מה קורה עם הזקן היום, אבל קשה להאמין שהוא משתמש בצעצועים כאלו בכל פעם שהדחף משתלט עליו…אנחנו לפחות מקווים שהדבר לא יהפוך לפטיש עבורו…פשוט תעשה ת'קטע שלך אחי, תעשה מה שבראש שלך.