גבר גונב 10,000 מחברתו כדי להמר, זוכה ב-100,000,000, ומשיב לה את כספה

ובכן, צעד חכם עבור הבחור הזה, אבל כשחברתו גילתה מה הוא עשה, היא לא הייתה מאושרת כלל ודרשה 40,000,000 מהרווחים שלו. חברתו חשבה שאיבדה את הכסף במכון היופי בו ביקרה.

יומיים מאוחר יותר, לגבר נודע כי ההימור שלו התקבל, ושזכה בסכום אדיר של 100,000,000. במהלך ההתרגשות, הוא הלך לחברתו וסיפר לה מה קרה.


היא הייתה המומה בהתחלה לגלות שחבר שלה לקח את כספה מתוך התיק שלה מבלי ליידע אותה, שלא לדבר על כך שאפילו לא ביקש את רשותה.


בכל מקרה, הוא הבטיח לה כי ברגע שיקבל את סכום הזכייה, הוא ישיב לה את כספה.

אבל החברה לא הייתה מאושרת בכלל. היא חשבה לרגע ואמרה לחבר שלה שעליו לתת לה 40,000,000 מתוך הסכום, בטענה שזה מגיע לה.

הבחור היה המום נוכח הדרישה הבלתי צפויה ואמר שלא ייתן לה סכום כזה מאחר והוא זה שהימר. יתרה מזאת, הוא רצה לבצע השקעות חדשות ולשפר את העסק שלו עם הכסף הזה.

לאחר מחשבה, הוא אמר לחברתו שהיא תוכלו לקבל 5,000,000 אבל זה לא מה שהיא ביקשה. הוא אמר לה בבירור שאין מה לדבר על הסכום שדרשה.

החברה התרגזה ואמרה שזה הכסף שלה שגרם לו לזכות, ושאם הוא היה גונב את הכסף מאדם אחר, הוא כבר היה נעצר.


היא אמרה לו שזה לא נוגן ושיש לה זכות לדרוש סכום כזה מאחר והוא הימר רק בגלל. היא אמרה לו שאילולא היא בחייו, הוא לא היה זוכה להגיע ליום הזה.

״אדם גונב מחברתו 10,000 כדי להמר, זוכה ב-100,000,000 ומחזיר לה את הכסף שלה בחזרה. היא זועמת ורוצה 40,000,000״

הם נקלעו לעימות סוער, והתווכחו במשך שעות. לבסוף, הנערה איימה עליו שייתן לה את הסכום שהיא דורשת או שתיפרד ממנו.

האדם נותר מבולבל מאחר ולא רצה להיפרד מחברתו מאחר והם יחד זמן רב, ויש לו רגשות עזים כלפיה, אך בו בעת, הוא לא רוצה לתת לה סכום כסף שכזה.

איזו דילמה!

שתפו אותנו במחשבותיכם. מה דעתכם על סיפורו של האיש? האם אתם חושבים שהוא צריך לתת לה סכום כזה או שלדעתכם היא לא נוהגת בהגינות כלפיו?