גבר נשוי נפל בקסמה של אשת חלומותיו בתור בסופרמרקט

ג'ייסון היולט, סטנדאפיסט ונשוי באושר עם ארבעה ילדים, חיכה לתורו בקופה כשהבחין באישה יפה לפניו.

באותו רגע של משיכה פיזית מיידית, ג'ייסון חש חץ של אשמה מפלח אותו ופחד שזה נחשב שהוא 'בוגד' באשתו.


"הייתה בחנות וקניתי לעצמי דברים גבריים, אתם יודעים – פינצטה לגבות, קוצץ ציפורניים, מספריים לזקן, שעווה לשפם, כמה פרוסות בשר בקר, סרדינים, פיצוחים וספוג לאמבטיה – וכשכמעט הגיע תורי לשלם ראיתי בתור לפניי אישה שהשאירה אותי המום. חשבתי לעצמי 'וואו, איזה בר מזל בן הזוג שלה!'"


ואז, אחרי שניה, הוא הבין שהאישה הזו הייתה בעצם אשתו, שלמרבה הפלא החליטה להיכנס לאותה חנות באותו רגע.

ג'ייסון חשב לקרוא לה, אבל אז החליט להישאר במקומו ולצפות בה בשקט בזמן שהיא שילמה ויצאה מהחנות, בלי לשים לב לבעלה המאוהב שמאוחר יותר כתב על הרגע הזה בפוסט מתוק בפייסבוק.

"קודם כל נדהמתי פעם נוספת מכמה שהיא יפה. אני מאמין שאני רואה את זה לעיתים קרובות, אבל היום, כשלא ידעתי שהיא הייתה בחנות, ראיתי אותה בעיניים אחרות ולא יכולתי להאמין שהיא הסכימה להתחתן איתי. דבר שני, זה היה ממש קטע שהיא לא שמה לב שהייתי שם. זה דבר טוב ורע כאחד. טוב שאין לא מסתכלת על גברים אחרים. אבל זה גם רע כי הבנתי פתאום כמה הייתי קרוב להפסיד אותה מלכתחילה, ונזכרתי במאמצים שעשיתי בעבר כדי שהיא תגיד כן רק לדייט אחד! לרגע אחד הרגשתי את תחושת הכישלון כשראיתי אותה לראשונה וידעתי שהיא לא תרצה אותי. אבל איכשהו הצלחתי לצאת איתה למרות חוסר הביטחון, חוסר היכולת והמגרעות שלי. שלישית, הייתי כל כך שמח לראות את הביטחון שלה באותו יום, ואיך שהיא עצמאית, מסוגלת, אדיבה, כייפית, מתוקה, נחמדה ומדהימה. ואז היא לקחה את הדברים שלה ויצאה מהחנות. לא אמרתי לה כלום, לא קראתי לה, רק הבטתי בה יוצאת, הערצתי אותה, וידעתי שהיא אשתי ואני אוהב בה הכל."

כל הזוגות יכולים ללמוד שיעור חשוב מהניסיון של ג'ייסון: לזכור להסתכל על בני הזוג שלנו בעיניים חיצוניות בתור לסופר, ולהזכיר לעצמנו למה התאהבנו בהם מלכתחילה.