גבר שנוהג ברכב שלו חולף על פני בית חדש, ומבחין במשהו מוזר. אתם רואים את זה?

משתמש ה-Redit בשם liquidthc חלף עם הרכב שלו על פני בית לדוגמא בדרום קרוליינה לפני כמה ימים ומבחין במשהו מפחיד. למעשה, הוא היה בהלם ממה שראה, צילם כמה תמונות של זה והעלה לרשת. מאז, התמונה הפה לויראלית!הוא פרסם את התמונה ותחתיה את הכיתוב "הייתה להם עבודה אחת". Liquidthc הבחין שמשהו מוזר מאוד בבית הזה. אתם יכולים לראות מה לא בסדר? בכנות – הרגשתי כל כך טיפש שלא הצלחתי למצוא את זה, אבל האמת היא שזה די פשוט.

גבר שנוהג ברכב שלו חולף על פני בית חדש, ומבחין במשהו מפחיד. אתם רואים את זה?


הבעיה בבית לדוגמא הזה היא ששביל הגישה לחניה מוביל לצד של הבית ולא לחניה עצמה. אתם רואים את זה?


גבר שנוהג ברכב שלו חולף על פני בית חדש, ומבחין במשהו מפחיד. אתם רואים את זה?

זה מאתגר את המוח לראות שאין שום גישה לחניה מהרחוב. מה המטרה בזה?!

בעוד כמה גולשים אמרו שמדובר בפגם בעיצוב, משתמש Reddit אחד הצהיר שבגלל שהבית הזה הוא דירה לדוגמא בשכונה חדשה "שביל הגישה לחניה כפי שרואים בתמונה משמש למעשה כמגרש חניה לקונים פוטנציאליים ולעובדים והחניה עצמה משמשת כמשרד מכירות. ברגע שכל הבתים בשכונה יימכרו הם ימכרו גם את הבית לדוגמא ויעצבו אותו מחדש כך שיהיה כפי שבית אמור להיות".

מנגד, משתמש Reddit אחר שהיה סוכן נדל"ן במשך 13 שנים, טען:

"הייתי שמאי נדל"ן במשך 13 שנים ומעולם לא ראיתי בית לדוגמא שנבנה בכוונה במטרה להרוס או לשנות אותו לאחר מכן. המטרה של בתים לדוגמא היא להציג לראווה את הגימורים והשדרוגים הזמינים, ואז הם נמכרים 'כמו שהם' כשהפרוייקט מגיע לסופו. טעות חמורה כזו ( מה שהייתי מכנה כהתיישנות פונקציונלית בעולם השמאות ולא יזכה למימון בידי שום גוף שמעניק הלוואות עד שזה יתוקן) רק יגרום לקונים להסס לגבי הכשירות של הקבלנים הראשיים וקבלני המשנה. זו בטח הייתה טעות של הבנאים שהיו אחראים לבטון, או אולי רק התגלה מאוחר יותר ששביל הגישה לא יכול להיות בחזית הבית ולכן יהיה צורך לערוך שינויים לאחר מכן".

מה אתם חושבים שהיא התשובה האמיתית? האם זו טעות בינלאומית? שתפו אותה בתיבת התגובות בהמשך.

נא שתפו את התמונה ובדקו האם החברים שלכם יכולים לזהות מה לא בסדר בבית הזה!