גוון סטפני זעמה אחרי שקראה שלט של אמא בהופעה שלה – מיד קראה לבן שלה לעלות על הבמה

כשגוון סטפני הופיעה מול קהל של אלפים בפלורידה, היא הסתכלה לקהל וראתה משהו שמיד צד את עיניה.

מעריצה החזיקה שלט עליו היה כתוב משהו בכתב יד.


אך למרבה הצער סטפני לא הצליחה לראות מה בדיוק כתוב בשלט. אז בתור מישהו שמתעניינת במעריצים שלה בדיוק כ פי שהם מתעניינים בהב, סטפני ביקשה מהאישה להעביר אליה את השלט לבמה.


כשסטפני קראה בקול את מה שהיה לאישה לומר, היה אפשר לראות שזה נגע לה בלב. "הבן שלי היה קורבן לבריונות מכיתה א' ועד כיתה ה'. הוא היה חוזר הביתה עצוב, אבל הוא היה הולך לחדר שלו, מקשיב למוזיקה שלך ומחייך".

אחרי שקראה את המילים המרגשות, לא היה סיכוי שסטפני תמשיך את ההופעה בלי לפגוש את הבן של האישה. אז היא פנתה לילד, העונה לשם ברנדון ואמרה, 'עלה לבמה עכשיו!'.

אנשים בקהל נתנו לברנדון לעבור ולפתע הילד מצא עצמו עומד על הבמה מול האלילה שלו. זה היה רגע של פעם בחיים.

וכשסטפני החזיקה את הידיים של ברנדון והניפה אותם באוויר בסוג של תנוחת ניצחון ואז נתנה לו חיבוק, ברנדון לא הצליח לעצור את הדמעות. תוך רגע נראה שהוא קיבל את הביטחון העצמי שהוא היה צריך כדי לעמוד מול הבריונים.

סטפני שיתפה את הרגע עם המעריצים שלה בפייסבוק וכתבה, "לפני כ 3 שנים כשהמצב שלי בחיים לא היה טוב התפללתי לאלוהים בכל יום כדי שאני אוכל להשתמש במתנה שלי שאלוהים נתן לי ולעשות שינוי בדרך כלשהי בעולם – אתמול בלילה הבחור הקטן הזה היה התשובה לתפילות שלי. #‎zerotoleranceforbullies #‎onelove #‎thisiswhatthetruthfeelslike”"

התרשמנו מאוד מהדרך בה סטפני משתמשת בתהילה ובפרסום שלה כדי להעניק כוח לילדים כמו ברנדון. זה הביא אותנו לדמעות לדעת שהילד הקטן הזה יחזור לבית הספר עם ביטחון עצמי ועם ראש זקוף. צפו ברגע המדהים והמרגש בסרטון למטה:

כשערוץ טלוויזיה מקומי שאל את ברנדון איך הוא הרגיש ליד האלילה שלו הוא אמר: "זה היה בלתי ייאמן, כאילו שזה לא קורה באמת".

גוון סטפני היללה את ברנדון על כך שהוא מעריץ שלה ושומע את המוזיקה שלה. היא גם אמרה לו שמוזיקה היא הרבה יותר חשובה מכל מה שיש לבריונים להגיד לו.

שתפו אם גם אתם אהבתם שגוון סטפני נקטה בצעד נגד בריונות.