גלו את המספר המרכיב את תאריך הלידה שלכם וגלו את הסיפור שמאחוריו

קחו את תאריך הלידה שלכם. חברו את המספרים בדומה לדוגמה שבהמשך וספרו לנו בתיבת התגובות מה יצא לכם, רק שנהיה בטוחים שאתם נהנים! תאריך הלידה שלנו מתאר מי אנחנו, במה אנחנו טובים ואילו תכונות מולדות יש בנו, במה עלינו להתמקד ואילו אתגרים ניצבים בפנינו.

כדי לקבל את מספר תאריך הלידה שלכם, חברו את כל הספרות יחד, כמו בדוגמה, עד שתישאר רק ספרה אחת. מספר תאריך הלידה לא מונע מכם להיות כל מה שתרצו; הוא רק מעניק לכם הצצה צבעונית יותר למי שאתם באמת ומספק תובנות שלא הייתם מקבלים בשום מקום אחר.


לדוגמא:
20 במרץ 1950
3 + 20 + 1950 = 1973
1 + 9 + 7 + 3 = 20
2 + 0 = 2

המשיכו עד שתתקבל ספרה אחת. בדוגמה הקודמת, נתקבלה הספרה 2. כדי לדעת מה זה אומר, חפשו את ההסבר בהמשך.


#1 היוצר
#2 משכין השלום
#3 הרוח החיה של המסיבה
#4 השמרן
#5 הנון-קונפורמיסט
#6 הרומנטיקן
#7 האינטלקטואל
#8 האדם החשוב ובעל ההשפעה
#9 האמן (המופיע על במה)

#1 – היוצר
מספרי 1 הם מקוריים. הם מלאים ברעיונות חדשים ויודעים גם כיצד להוציא אותם לפועל באופן טבעי. הם עושים דברים בדרך שלהם ולעתים זה הופך אותם לעקשנים ושחצנים. מספרי 1 הם כנים במיוחד ומצטיינים בלימודי דיפלומטיה. הם אוהבים לקחת יוזמה ולעתים קרובות הם מנהיגים ומנהלים, מאחר והם רוצים להיות הטובים ביותר. הם מעדיפים להיות עצמאיים. השיעור שעליהם ללמוד הוא: הרעיונות של אחרים עשויים להיות טובים כמעט כמו שלכם ואף יותר, שמרו על ראש פתוח.
מספרי 1 מפורסמים: טום הנקס, רוברט רדפורד, האלק הוגן, קרול בורנט, ווינונה ג'וד, ננסי רייגן, רקל וולש.

#2 – משכין השלום
מספרי 2 הם דיפלומטים מלידה. הם מודעים לצרכים ומצבי הרוח של אחרים ולעתים קרובות חושבים על אחרים לפני שהם חושבים על עצמם. הם אנליטיים מטבעם, אינטואיטיביים ולא אוהבים להיות לבד. חברות וידידות חשובה להם מאוד ועשויה להוביל אותם להצלחה בחיים, אבל מצד שני הם מעדיפים להיות לבד מאשר במערכת יחסים בה הם עלולים לחוש חוסר נוחות. מתוקף היותם ביישנים מטבעים הם לומדים כיצד לחזק את ההערכה העצמית שלהם, מבטאים עצמם בחופשיות, לחיות את הרגע ואינם דוחים או מזניחים דברים.
מספרי 2 מפורסמים: הנשיא לשעבר ביל קלינטון, מדונה, וופי גולדברג, תומאס אדיסון, וולפגאנג אמדאוס מוצארט.

#3 – הרוח החיה של המסיבה
מספרי 3 הם אידיאליסטים. הם מאוד יצירתיים, חברתיים, מלאי קסם, רומנטיים וקלילים. הם מתחילים הרבה דברים, אך רק לעתים רחוקות מסיימים אותם. הם אוהבים לגרום לאחרים להיות מאושרים וירחיקו לכת כדי להשיג את זה. הם מאוד פופולריים ואידיאליסטים. עליהם ללמוד כיצד לראות את העולם מנקודת מבט יותר מציאותית.
מספרי 3 מפורסמים: אלן אדלר, אן לנדרס, ביל קוסבי, מלאני גריפית', סלבדור דאלי, ג'ודי פוסטר.

#4 – השמרן
מספרי 4 הם נבונים ומסורתיים. הם אוהבים סדר ושגרה. הם מגיבים רק כאשר הם מבינים לחלוטין מה מצפים מהם לעשות. הם אוהבים ללכלך את הידיים שלהם ולעבוד קשה. הם נמשכים לפעילויות בחיק הטבע ומרגישים אחדות עם הטבע. הם סבלניים אבל יודעים להיות עקשנים ועקביים. הם צריכים ללמוד כיצד להיות יותר גמישים וסלחנים עם עצמם.
מספרי 4 מפורסמים: ניל דיאמונד, מרגרט ת'אצ'ר, ארנולד שוורצנגר, טינה טרנר, פול הוגן, אופרה ווינפרי.

#5 – הנון קונפורמיסט
מספרי 5 הם חוקרים ומגלי עולם. הם סקרנים מטבעם, לוקחים סיכונים, וההתלהבות שלהם לוקחת אותם לעתים קרובות למקומות שקשה לצאת מהם. הם זקוקים לגיוון, ולא אוהבים להיות תקועים. העולם כולו הוא בית הספר שלהם והם יודעים כיצד למצוא הזדמנות בכל סיטואציה. הם לעולם לא חדלים מלשאול שאלות. עליהם לחשוב היטב לפני שהם פועלים ולוודא שיש בידיהם את כל העובדות לפני שהם נחפזים להסיק מסקנות.
מספרי 5 מפורסמים: אברהם לינקולן, שרלוט ברונט, ג'סיקה וולטר, וינסנט ואן גוך, בט מידלר, הלן קלר ומארק הייל.


#6 – הרומנטיקן
מספרי 6 הם אידיאליסטים וזקוקים להרגיש שהם יעילים כדי להיות מאושרים. חיבור משפחתי חזק הוא מאוד חשוב עבורם. הפעולות שלהם משפיעות על ההחלטות שלהם. יש להם דחף עז לדאוג לאחרים ולעזור. הם נאמנים מאוד וכמורים, הם נפלאים! הם אוהבים אמנות או מוזיקה. הם רוכשים חברים נאמנים ולוקחים ברצינות את החברות איתם. מספרי 6 צריכים ללמוד כיצד להבדיל בין מה שהם יכולים לשנות ובין מה שלא.
מספרי 6 מפורסמים: אלברט איינשטיין, ג'יין סימור, ג'ון דנבר, מרילין סטריפ, כריסטופר קולומבוס, גולדי הון.

#7 – האינטלקטואל
מספרי 7 הם מחפשים. הם תמיד חוקרים אחד מידע חבוי ונסתר, והם מתקשים לקבל דברים כפי שהם. רגשות לא משפיעים על ההחלטות שלהם. הם מטילים ספק בכל דבר בחיים, אך לא אוהבים שמטילים ספק בהם. הם לא אוהבים להיחפז ולעשות דברים, והמוטו שלהם הוא "לאט ובטוח". הם מוכרים כפילוסופים ובעלי ידע רב, אך נוטים להתבודד לעתים קרובות. יש להם חוש טכני וכשמדובר בחשיפת מידע – הם החוקרים הטובים ביותר. הם אוהבים סודות. הם חיים בעולם שלהם ועליהם ללמוד מה מקובל בעולם, ומה לא.
מספרי 7 מפורסמים: וויליאם שייקספיר, לוסיל בול, מייקל ג'קסון, ג'ואן באאז, הנסיכה דיאנה.

#8 – האדם החשוב ובעל ההשפעה
מספרי 8 מתמחים בפתרון בעיות. הם מקצוענים, בוטים, ניגשים ישר לעניין, בעלי כושר שיפוט טוב והחלטיים. יש להם תכניות גדולות כדי לחיות חיים טובים. הם נוטים לקחת אחריות על אנשים, ומסתכלים על אחרים באופן אובייקטיבי. הם יתנו לכם לדעת ללא כחל וסרק שהם הבוסים. עליהם ללמוד כיצד לקבל החלטות על פי הצרכים שלהם, ולא על פי הצרכים של אחרים.
מספרי 8 מפורסמים: ברברה סטרייסנד, ג'ורג' האריסון, ג'יין פונדה, פבלו פיקאסו, ארת'ה פרנקלין, נוסטרדמוס.

#9 – האמן (המופיע על במה)
מספרי 9 הם בדרנים מטבעם. הם אכפתיים ונדיבים, ויתנו גם את השקל האחרון שלהם כדי לעזור. בעזרת הקסם שלהם, אין להם בעיה לרכוש חברים חדשים ואיש אינו נראה כזר בעיניהם. הם סובלים מריבוי אישיות והאנשים שסביבם לא נוטים להבין את זה לעתים קרובות. הם כמו זיקית, משתנים ללא הרף ומתמזגים. יש להם מזל עצום, אבל הם גם סובלים מחוסר מזל ומדיכאון. כדי להיות מצליחנים, עליהם לבנות תשתיות ויסודות טובים.
מספרי 9 מפורסמים: אלברט שווייצר, שירלי מקליין, האריסון פורד, ג'ימי קרטר, אלביס פרסלי.

הכתבה מנוסחת בלשון זכר אך מיועדת לשני המינים.