גלו מה חושף עליכם הפרפר הקשור בחודש בו נולדתם

פרפרים הם ייצוגים עוצמתיים במיוחד כמשל לחיים שלנו ולכל חודש בשנה ישנו פרפר ספציפי הקשור אליו. בכל העולם, פרפרים מהווים סמל לתקווה ושינוי, אבל המשיכו לקרוא כדי לראות מה חושף עליכם הפרפר הקשור בחודש בו נולדתם.

גלו מה חושף עליכם הפרפר הקשור בחודש בו נולדתם


ינואר:


יש לכם לב רחב ואתם מוכנים להטות אוזן ידידותית לכל מי שזקוק לה. כולם מעריצים אתכם בזכות האופטימיות והחיוביות שלכם. אתם יפהפיים וחופשיים כמו פרפר וגורמים לאחרים אושר רק בזכות הנוכחות שלכם בחדר. אולי לא שמתם לב, אבל אנשים פונים אליכם בגלל שהם מעריצים את ההילה והנוכחות שלכם.

פברואר:

ברגע שאתם נכנסים לחדר, כל העיניים נשואות אליכם. האישיות מלאת הביטחון שלכם מהדהדת ואיש לא יכול להסתיר את מבטו. כל העיניים נשואות אליכם בגלל שאתם מקסימים את כולם עם הגישה מלאת הביטחון שלכם. אנשים אוהבים אתכם, או שלא.

מרץ

אולי לעתים קשה לכם לפלס דרך החוצה ממצב ביש, אבל אתם לא מוותרים לעולם. זוהי התכונה הטובה ביותר שלכם. האינטואיציה שלכם מרה לכם את הדרך. אתם אנשים עיקשים ונחושים מלאי להט לחיים ויש לכם גם צד עמוק מאוד באישיות שלכם.

אפריל:

אתם אנשים רגישים ולא חוששים להראות את זה. אנשים מעריצים את הצד הרגיש שלכם ואוהבים אתכם בשל כך. אולי אתם לא רוצים להאמין אבל זה נכון: אתם הופכים את העולם למקום טוב יותר בזכות הגישה שוחרת השלום שלכם.

מאי:

אתם כאלה אנשים מדהימים! למרבה הצער, הנוכחות המושלמת שלכם עשויה להוות איום לכמה אנשים. אלו שמכירים אתכם, בכל אופן, אוהבים אתכם בדיוק כפי שאתם. יש לכם נוכחות מרשימה אבל אין זה אומר שחסר בכם הרובד העמוק, ואתם תעשו הכל כדי לעזור ולתמוך בחברים שלכם ובבני המשפחה.

יוני:

אולי לא תאמינו אבל אתם הופכים את העולם למקום טוב יותר בזכות הגישה שוחרת השלום שלכם. אתם אנשים נפלאי! אתם רגישים מאוד ויש לכם אינטואיציה חדה לגבי רגשותיהם של אחרים. אל תשכחו, אתם גם פרטנרים מעולים.

יולי:

אתם אמיצים במיוחד, וזה מה שהופך אתכם לדמות חזקה שכזו. ולמרות זאת, יש בכם צד רגיש מאוד שאתם בקושי חושפים. אתם תמיד נחמדים ומלאי יראת כבוד לאלה הסובבים אתכם – העולם הוא מקום שטוב לחיות בו אך ורק בזכות אנשים כמוכם!

אוגוסט:

כולם סביבכם מעריצים אתכם בזכות הכנות הבלתי מתפשרת שלכם. לא הרבה אנשים יכולים להודות שהם עשו טעות באותו האופן כמוכם. אתם מצליחים לזכות באמונם של אנשים ולהפוך למרכז תשומת הלב והאהבה.

ספטמבר:

אתם אנשים סקרנים במיוחד ובעלי דמיון שאוהבים לחלום בהיץ. אפילו ששום דבר לא הולך לפי התכנית, אתם עדיין יודעים מה אתם רוצים ומה עליכם לעשות כדי להגיע לשם. אנשים מעריצים בכם את התכונה הזו ומוכנים ללכת בעקבותיכם.

אוקטובר:

אתם אנשים שיודעים כיצד לטפל בבעיות עם הרבה אנרגיה ונחישות ועדיין לשמור על האיזון בחיים. יש לכם לב ענק ואתם מוכנים להטות אוזן לכל מי שזקוק לה. אתם אוהבים לעזור וקשובים. אבל היו זהירים, כי לא כולם מעריכים את הטוב שבכם.

נובמבר:

הראש שלכם תמיד מלא ברעיונות, ואתם אוהבים להשתמש בסביבה שלכם כתפאורה ולהתבונן באנשים סביבכם. לא כולם מבינים שאתם חיים בעולם משלכם. הראש שלכם תקוע אי שם בעננים אבל הרגליים שלכם יציבות על הקרקע.

דצמבר:

כנראה שעברתם כברת דרך רצינית בחיים. אבל הדבר המדהים בכם, הוא שאתם מעולם לא מסתפקים במה שיש ורק רוצים עוד ועוד. אתם אנשים רגישים ולא חוששים להראות את זה. אתם לא מחביאים את הרגשות שלכם בגלל שאינכם מתביישים להודות שטעיתם. אנשים מעריצים אתכם בשל כך.

שתפו את המאמר הזה עם כל בני המשפחה והחברים כדי שגם הם יוכלו לגלות משהו שלא ידעו על האישות שלהם:)