האב הזה נותן לבת שלו את המתנה הנפלאה ביותר שמישהו יכול לבקש

ההורים שלנו הם באמת הדבר הכי יקר שאפשר לבקש בעולם. הם אלו שיודעים ומבינים אותנו יותר מכל אחד אחר. ובלי צל של ספק, הם אוהבים אותנו יותר מכל אחד אחר בעולם.
הסיפור הבא, שנכתב ע"י ברנה מרטין הוא הוכחה נוגעת ללב שמצדיקה את הטענה הזו. המשיכו לקרוא.
'השבוע סיימתי תיכון. כשאבא שלי אמר שיש לו מתנה בשבילי חשבתי שאני הולכת לקבל כרטיס ברכה משעמם ודביק. אבל מה שקיבלתי היה באמת משהו שאין לו אפילו מחיר. לאחר טקס הסיום הוא הגיש לי שקית עם עותק של הספר 'הו,המקומות אליהם תלכי' של דוקטור סוס. בהתחלה רק חייכתי ואמרתי שיש לזה משמעות רבה בעיני ושאהבתי את הספר.

אבל אז הוא אמר לי 'לא, תפתחי את זה"…בעמוד הראשון הייתה פסקה קצרה שנכתבה ע"י לא אחרת מאשר הגננת שלי מימי הגן. דמעות עלו בעיני אבל הייתי עדיין מבולבלת. הוא אמר לי "בכל שנה, במשך 13 השנים האחרונות, מהיום בו התחלת את לימודייך בגן, ביקשתי מכל מורה, מאמן ומנהל לכתוב משהו קטן עלייך בתוך הספר."


הוא הצליח לשמור על הספר הזה בסוד במשך 13 שנים, וכנראה שכל המעורבים בחיי ידעו על זה! כן, המטרה המקורית הצליחה…פרצתי בדמעות. לשבת ולקרוא את כל הדברים המתוקים והמעודדים שכל מורה שאני זוכרת ואוהבת כתב עלי במשך השנים בעיירה הקטנה הזו. המורים הראשונים שלי מזכירים את "הקוקיות והצחוק שלי", בעוד המורים מבית הספר התיכון מזכירים את ה"שנינות וחדות המחשבה" שלי…אבל כולם מזכירים את חוש ההומור שלי והאהבה לחיים. זה מדהים לקבל משהו כל כך מרגש, נוגע ללב, נוסטלגי, ומתחשב.


'אני לא יכולה לומר כמה אני אוהבת את אבי בזכות העמל הרב שהשקיע כדי לתת לי את המתנה מלאת האהבה הזו.'

האב הזה נותן לבת שלו את המתנה הנפלאה ביותר שמישהו יכול לבקש

האב הזה נותן לבת שלו את המתנה הנפלאה ביותר שמישהו יכול לבקש
מקור: IMGUR

זה נגע לליבנו כל כך כשקראנו את הסיפור הנפלא הזה. זכרו לספר להורים שלכם כמה אתם אוהבים אותם!