האופן בו אתם משתמשים בטלפון שלכם יכול לחשוף משהו אודותיכם

נשים מבלות בממוצע 600 דקות בסלולרי שלהן בכל יום, בהשוואה ל-459 דקות אצל גברים, כך לפי מחקר. הזמן הזה בדרך כלל מושקע במשימות הקשורות בעבודה (כמו שליחת מיילים) כמו גם שימוש ברשתות חברתיות. בכל מקרה, לא הכל קשור במספרים – למעשה, שימוש בטלפון יכול לחשוף רבות אודות האישיות שלכם.

מאחר והיום הטלפון שלנו הוא למעשה שלוחה של היד שלנו, צוות האתר שלנו חשב שזה יהיה מענין לגלות מה אומרים ממחקרים אודות האופן בו אנחנו משתמשים בו.


בודקים את הטלפון שלכם לעתים קרובות ממדי

© Depositphotos.com

תלות ממושכת בטלפון שלכם עשויה להעיד על אימפולסיביות, כך לפי מחקר. נאמר כי אנשים שמכורים לטלפון שלהם עשויים להיות רגישים יותר מאנשים שמשתמשים בהם לעתים רחוקות, כאלה שיכולים להעביר יום שלם מבלי להציץ בטלפון וכך לשמור על בטריה כמעט מלאה לחלוטין.


לא משתמשים בו יותר מדי

© Depositphotos.com© Depositphotos.com

לפי מחקר, אנשים שמשתמשים בטלפון שלהם לעתים קרובות מפגינים רמות גבוהות של חרדה. וחרדה, בתורה, גורמת להם להרגיש פחות מסופקים מחייהם. מנגד, לא להיות מכור לטלפון שלך יכול למנוע ממזה להתרחש.

מבלים בטלפון יותר משעה

© Depositphotos.com

זה עשוי להיות אינדיקציה לדיכאון, כך לפי מחקר אחד. זמן השימוש והתדירות קשור לרמות גבוהות של סימפטומים דיכאוניים ברמות שונות.

שימוש בו אחרי חצות

© shutterstock.com© shutterstock.com

מחקר חשף שאנשים שמשתמשים בטלפון שלהם לעתים קרובות אחרי חצות נוטים להיות בעלי שינה ירודה. ומאחר ושינה משפיעה רבות על מצב הרוח שלנו, זה עשוי לגרום לנו להרגיש עצבניים וחרדים יותר. לגבי ההיפך, אנשים בעלי תחושת שליחות גבוהה יותר נוטים לחדול מלהשתמש בטלפון שלהם לפני חצות.


מחכים עד שהוא טעון במלואו

© Depositphotos.com

ההתנהגות הזו, כפי שמדגים מחקר, הוא סממן לנטיות הארגוניות של המשתמש. אנשים מצפוניים לא אוהבים כשהסוללה חלשה, ואלה בעלי צורך עז יותר לסדר נוטים לטעון את המכשיר מעל 60%.

מתקשרים יותר מדי ומקבלים יותר מדי שיחות

© Depositphotos.com

מחקרים מראים שאנשים פתוחים יותר נוטים לחייג מעט יותר מאחרים. מצד שני, אנשים מוחצנים עושים ומקבלים יותר מדי שיחות בלתי רגילות (גם בלילה) ומשתמשים בוואטס אפ בתדירות גבוהה יותר.

כמה זמן אתם מבלים בטלפון שלכם? האם אתם מזהים אי אילו תכונות אצלכם?