הדרך בה אתם עושים את 7 הדברים האלה אומר הרבה על האישיות שלכם

בואו נודה בזה. החיים יכולים להיות משעממים. כמו דמויות בסרט "לקום אתמול בבוקר", אנחנו עושים דברים מסוימים שוב ושוב. וברגע שאנחנו מפסיקים לחשוב עליהם, הם הופכים להרגלים.

קחו למשל את האופן בו אתם מחליפים גליל נייר טואלט. בכל פעם שנגמר גליל נייר טואלט במשרד שלי, אני תמיד מניחה אחד חדש במקומו ובאותו הכיוון בדיוק. אם מישהו שם את זה הפוך, אני הופכת את הכיוון וחושב שזו הדרך ה"נכונה". אבל עד עכשיו, מעולם לא חשבתי מה הדברים האלה אומרים עלי.


ובכן, מסתבר שההרגלים שלנו חושפים רבות אודותינו. הנה 7 הרגלים נפוצים שמצביעים ישירות על האמת לגבי האישיות שלנו.


1. הדרך בה אתם ישנים.
האופן בו אתם עושים את 7 הדברים הללו, אומר רבות על האישיות שלכם

אם אתם בדרך כלל ישנים על הגב שלכם, ברכותינו! פירוש הדבר הוא שאתם אנשים רגועים. אנשים אשר ישנים על גבם מרגישים לעתים קרובות בנוח עם עצמם ובעלי מודעות עצמית בריאה. הם מוכנים להתחייב ולספוג מידע חדש. בכל אופן, אם הם תוקעים את הידיים והרגליים שלהם מחוץ לשמיכה, ייתכן והם שחצנים.

שינה בתנוחה עוברית כשהרגליים משוכות לבטן הוא סימן לחרדה ולתחושה של חוסר בטחון. אתם מרגישים טוב יותר בידיעה שמישהו מגבה אתכם ומגן עליכם. מצד שני, אם אתם ישנים על הבטן, אתם מסוג האנשים ש"תופסים פיקוד". אנשים שישנים על הבטן נהנים לשלוט בסיטואציה ובטוחים שדעתם היא החשובה ביותר. ומאחר והם לא מצטיינים בקבלת ביקורת, הם עלולים להיות עיקשים.

אנשים שישנים על הצד הם אנליטיים ואמינים. הם מסתגלים היטב למצבים חדשים ומתגברים על מצוקות בקלות, כך לפי מידע מהאתר Lady Life Hacks

2. כתב היד שלכם
האופן בו אתם עושים את 7 הדברים הללו, אומר רבות על האישיות שלכם

האם מישהו הספיק להתלונן שכתב היד שלכם קטן ולא קריא? עם כן, פירוש הדבר הוא שאתם מעט ביישנים. מצד שני, אנשים עם כתב יד גדול הם קלילים וכריזמטיים. אם אתם לא מותירים רווח רב בין האותיות, פירוש הדבר הוא שאתם אוהבים להיות בחברת אנשים, כך לפי האתר Tip Hero

3. האופן בו אתם נוהגים
האופן בו אתם עושים את 7 הדברים הללו, אומר רבות על האישיות שלכם

האם הבחנתם שאנשים מסוימים אוחזים בהגה ביד אחת בלבד? אנשים אלו הם בדרך כלל נהגים רגועים ונינוחים. בכל מקרה, אנשים ששמים את שתי הידיים על ההגה בשעה 10 ו-12 נוטים למלא בעקביות אחר חוקי התנועה, כך כותב טום ונדרבליט, המחבר של הספר Traffic: Why We Drive The Way We Do and What It Says About us

4. האופן בו אתם שולחים אימייל
האופן בו אתם עושים את 7 הדברים הללו, אומר רבות על האישיות שלכם

לעולם לא הייתי מנחש, אבל לפי מגזין ה- Business Insider, האופן בו אדם נוהג בתיבת המייל שלו חושפת רבות על האישיות שלהם. אנשים שנוטים להשתמש במילים כמו "אני", "עצמי" או "שלי" לעתים קרובות בתכתובות האימייל שלהם הם אנשים מרוכזים בעצמם. סגנון דיוור אלקטרוני נוסף שחושב רבות על האישיות שלכם הוא האופן בו אתם מארגנים את תיבת הדואר הנכנס שלכם. אם האינבוקס שלכם מלא בדואר שלא נקרא, כנראה שאתם מעט עצבניים ואפילו סובלים מחרדה. אנשים שקוראים את המיילים שלהם ומוחקים אותם לאחר שהשיבו עליהם אוהבים להיות במרכז העניינים ונהנים כאשר דברים מאורגנים ומסודרים כהלכה.

5. הרגלי האכילה שלכם
האופן בו אתם עושים את 7 הדברים הללו, אומר רבות על האישיות שלכם


תמיד יש מישהו במשרד שמותיר שיירים רבים בצלחת שלו לאחר שכולם סביבו אכלו כל פירור. לפי ה- Huffington Post, האדם הזה הוא בדרך כלל כזה שנוטה להעריך דברים. אנשים אלו לא אוהבים להיחפז. בכל אופן, אכילה איטית פירושה כי לאדם יש תיאבון דל.

באופן הפוך, אנשים שאוכלים במהירות הם חסרי סבלנות ומרגישים כאילו יש להם דברים רבים לעשות. אכילה מהירה עשויה אף להזיק לגוף שלכם.

6. ההשתוקקויות שלכם
האופן בו אתם עושים את 7 הדברים הללו, אומר רבות על האישיות שלכם

האם אתם אוהבים שוקולד? אז אין לכם דבר להתבייש בו. אוהבי שוקולד הם רגישים, נוטים לפלרטטנות ודרמטיים. ולפי ה- MSN Wellness, נשים נשיות וגברים גבריים רבים הם אוהבי שוקולד.

אנשים שמשתוקקים לפירות הדר דואגים לבריאות שלהם, אבל גם נוטים להיות מתוחים. וזה מושלם, מאחר ולפירות הדר יש אפקט מרגיע. אותו המאמר מצהיר גם שאנשים אשר אוהבים מזון חריף שמים לב לפרטים ומלאי הערכה.

7. האופן בו אתם מחליפים את גלילי נייר הטואלט
האופן בו אתם עושים את 7 הדברים הללו, אומר רבות על האישיות שלכם

האם שמתם לב, שכאוזל גליל נייר הטואלט בשירותים אתם מחליפים אותו ומניחים אותו תמיד כשהוא פונה לאותו הכיוון? ובכן, יש לכך סיבה. במאמר שפורסם במגזין ה- Business Insider נחשף האופן בו ממציא נייר הטואלט, סת' ווילר, התכוון שנייר הטואלט יהיה תלוי. הדרך הנכונה לתלות נייר הטואלט היא מלמעלה כך שהוא לא תלוי תחת הגליל.

ע"פ המומחית למערכות יחסים, גילדה קרל, מחקרים הראו שאנשים אשר תולים את גלילי נייר הטואלט שלהם כך שהנייר יוצא מאחור ומהתחתית הם אנשים צנועים שלעתים חשים עצמם נחותים. אנשים ששמים את נייר הטואלט כך שניתן יהיה לקרעו מלמעלה הם הרבה יותר דומיננטיים.

זה תמיד מעניין ללמוד מה ההרגלים שלנו חושפים עלינו. שתפו את המאמר הזה עם כל בני המשפחה והחברים וגלו מה ההרגלים שלהם אומרים עליהם.