האישה בעלת השפתיים הגדולות בעולם רוצה כעת עצמות לחיים ענקיות

מכורה לניתוחים אשר מתגאה בתואר האישה בעלת השפתיים הגדולות בעולם מציבה לעצמה יעד חדש.

אנדראה איבנובה מסופיה, בולגריה, עשתה כותרות ב-2020 לאחר שחשפה כי הוציאה 8000£ כדי להגדיל את שפתיה פי 4 במאמץ להפוך לאישה בעלת השפתיים הגדולות בעולם.


כפי שדווח ע״י ה-Daily Mail, ״אנדראה, שהחלה את המהפך שלה ב-2018, הוציאה כ-135£ על כל טיפול אך מודה כי איבדה ספירה לגבי כמה כסף הוציאה במהלך השנים״.

״התלמידה לפילוסופיה מציינת גם כי ככל הנראה היא אחת הנשים בעלות השפתיים הגדולות בעולם, והיא תמשיך למלא את שפתיה עד שתהיה מרוצה מהתוצאה״.© andrea88476 / Instagram

בשיחה על השינויים שהיא מחוללת בגופה ב-2020, אמרה אנדריאה,

״אני מאוד אוהבת את השפתיים שלי, היה קשה לאכול אחרי ההזרקות והיומיים או השלושה הראשונים לאחר הניתוח הם די קשים״.

״אני מרגישה כי אני צריכה להמשיך ולהגדיל את השפתיים אבל יש רופאים שחושבים שזה מספיק, למרות שאני רוצה אותן יותר גדולות בכל זאת. הרופא שלי אמר שהוא ימשיך להזריק לי אבל אמר שאני חייבת לחכות לפחות עוד חודשיים״.

היא הוסיפה ואמרה שהיא חושבת שהשפתיים החדשות שלה נפלאות ושהיא ממש אוהבת את המראה החדש שלה, ואמרה שהיא רוצה לקבוע שיא חדש.

לאחרונה, המשפיענית בת ה-25 חשפה כי היא רוצה לשבור שיא חדש בכך שתהיה בעלת עצמות הלחיים הגדולות בעולם.© andrea88476 / Instagram

״אני רוצה, בתוספת לשפתיים הגדולות בעולם, להיות גם בעלת עצמות הלחיים הגדולות בעולם״, אמרה באינסטגרם.

״עשיתי 4 הזרקות של חומצה היאלורונית בעצמות הלחיים שלי עד כה, אבל אני עומדת לעשות שתיים נוספות תוך שבוע. לטובת תהליך ההחלמה, עלי להימנע מלחץ על הפנים למשך 3-4 ימים לאחר מכן״.

ממשיכה הדוגמנית ואומרת, ״המטרה שלי היא לדמיין ולהגדיל אותן באופן משמעותי, אבל כמובן, אני עדיין רוצה גם את השפתיים הגדולות ביותר. אני אמשיך להזריק (בשניהם) כדי להגדיל אותם עוד יותר״.

עד כה, אנדריאה קיבלה 34 זריקות כדי לשפר את המראה שלה, במיוחד את שפתיה, והיא רוצה להמשיך.

לפי ה-Daily Mail, הרופאים של אנדריאה הזהירו אותי כי תוספת זריקות בשפתיים עשויה להיות קטלנית.


© andrea88476 / Instagram

״היא טוענת כי מספר קלינאים ׳סירבו׳ להעניק לה יותר מילויי שפתיים, מאחר והן גדולות מדי והזרקות נוספות עשויות לגרום לסיבוכים בריאותיים״.

״בעבר, רופאים הזהירו אותה כי עליה לשים לב לכל כאב באזור הפה, מאחר והליכים עתידיים יכולים להיות ׳קטלניים׳ באופן פוטנציאלי״.

אבל אנדריאה לא מתכוונת להפסיק את המסע שלה ורוצה בכל זאת לעשות מילויים נוספים כדי לגרום לשפתיים שלה להיראות גדולות אף יותר מכפי שהן כרגע.

״השפתיים שלי עדיין אינן גדולות דיו ואני רוצה שיהיו גדולות יותר מכפי שהן כעת. בכל חודש, אני עושה מילויים נוספים, אבל אני כבר לא יכולה לחשב כמה כסף הוצאתי בסך הכל״.

באשר לעצמות הלחיים שלה, הבולגרית הוציאה כבר כמעט £1,600 על הליכים שונים כדי להפוך אותן גדולות יותר וטוענת כי היא מרוצה מהמראה שלה.


© andrea88476 / Instagram

״אני מקבלת תגובות שליליות רבות בכל מקום ואנשים רבים לא מרוצים גם מהסנטר המוגדל שלי״, אומרת אנדריאה.

״הפנים שלי חדות יותר כעת, אבל אניא והבת את זה. למרות שהמשפחה שלי לא בעד המראה החדש שלי, הם מכבדים את ההחלטה שלי לעשות שינויים״.

היא ממשיכה ואומרת כי לא אכפת לה ממה שאנשים אומרים עליה כעת.

״אני לא מודאגת מהתגובות של אנשים, מאחר ויש לי טעם משלי ונקודת מבט אישית על יופי – וזה מה שמנחה אותי באדיקות. כל אדם רשאי להשביע את רצונו מבלי לחשוש לגבי דעותיהם של אחרים מאחר ומשמעות החיים היא להיות שמחים״.

מה דעתכם? שתפו אותנו בתיבת התגובות בהמשך.