האישה הזו הוציאה 75,000$ על הקעקועים שלה. הסיבה? נשמטה לי הלסת!

ג'וליה גנוס, בת 61, חיה בפוטהיל ראנץ' שבקליפורניה. היא ניהלה חיים רגילים ושלווים עד גיל 30. בדיוק אז היא אובחנה כחולה בפורפיריה, מחלה שמכסה את העור שלה בשלפוחיות בכל פעם שהיא נחשפת לשמש. עם הזמן, השלפוחיות האלו הפכו לצלקות המזכירות כוויה מדרגה 3.
האישה הזו הוציאה 75,000$ על הקעקועים שלה. הסיבה? נשמטה לי הלסת!
Youtube/bigpoppaswag

ג'וליה עשתה ככל שיכלה כדי להמשיך הלאה. חבר שלה שעבד בתחום הקוסמטיקה הפלסטית סיפר לה על טכניקת קעקועים שיכולה להתאים למרקם העור שלה. ג'וליה ניסתה, אבל התוצאה הייתה מתחת לכל הציפיות שלה.


אך ההתנסות הכושלת הזו נתנה לה רעיון: מה אם היא תעשה קעקועים רגילים במקום? הקעקוע הראשון שלה היה בדמות תמנון גדול על הרגל. היא רצתה לראות כיצד העור שלה יתמודד עם הקעקוע. זה הפך להיות הקעקוע הראשון ברשימה ארוכה מאוד של קעקועים. היא הוסיפה דמויות מצוירות, פורטרטים של זמרים ושחקנים…התמונות היו רבות ובגודלן המקורי. עם הזמן כמות הצלקות שלה הכפילה את עצמה, וכך גם הקעקועים שלה.


ב-2011, ג'וליה נכנסה לספר השיאים של גינס כאישה המקועקעת ביותר בעולם. 95% מגופה מכוסה בקעקועים. היא הוציאה למעלה מ-75,000$ על יותר מ-400 קעקועים שונים שכוללים את דמויות להקת ה"סקס פיסטולס", דמויות של "דיסני", ואפילו פורטרט עצמי.

מה שהחל כטרגדיה הפך למסע של ממש. ג'וליה הפכה למפורסמת בחוגים מסוימים; היא אפילו כיכבה בקליפ של אירוסמית לשיר "פינק" (Pink). כעת היא ידועה בשם "הליידי המעוטרת" (The Illustrated Lady) ואין פלא שהיא חושבת כעת כיצד לקחת את אמנות הגוף שלה לגבהים חדשים.

הופעתה של ג'וליה מושכת תשומת לב רצינית כשהיא מחוץ לבית. לדבריה של "המכורה לקעקועים", "רוב האנשים אוהבים את זה. הם ניגשים ואומרים לי כמה מגניב זה נראה".

אפילו אם הקעקועים של ג'וליה אינם כוס התה שלכם, אתם חייבים להעריץ את אומץ הלב שלה. כמה אנשים אתם מכירים שהחלימו כך ממחלה כה קשה? כל שנשאר לנו לומר הוא, "כל הכבוד".