האיש הזה הצדיק רצח שביצע ב-9 מילים בלבד…צמרמורת!

כשמדווחים על רצח,כולם,כולל המשטרה ובני משפחתו וחבריו של הרוצח חושבים על המניח לרצח. האם מדובר ברצח המבוסס על נקמה, קנאה או אולי תוצאה של מריבה. אך לפעמים, הסיבות הן כל כך מדהימות שהן פשוט מזעזעות אותנו! כמו במקרים שהקורבן נתפס או אדם חף מפשע נענש.
הנה מקרה אחד בו הרוצח טוען כי הרג פדופיל.

האמת מאחורי האישום ברצח של קנת' סטנסיל
האיש הזה הצדיק רצח שביצע ב-9 מילים בלבד...צמרמורת!
האדם שבתמונה הוא סטנסיל. הוא עבד בקולג' הקהילתי של קהילת וויין, בבית הדפוס בגולדסבורו,צפון קרוליינה. אך כמה ימים לפני, הוא פוטר כיוון שלכאורה השתמש בסמים במקום עבודתו. סטנסיל קעקע על פניו סמלים ניאו נאציים. השבוע הוא חזר לקולג' ולעבודתו הישנה, ומה שקרה לאחר מכן הוא מעזעזע,מסובך וטראגי.


מקום הרצח
כשסטנסיל הגיע לקמפוס, הוא חיפש אחרי המנהל הקודם שלו, רון ליין בן ה-44. הוא ירה בו בראשו באכזריות. המשטרה חוקרת את המעשה כאפשרות לפשע שנאה, וטוענת שליין נהרג כיוון שהיה הומו.
בכל מקרה, הוא מספק סיבה אחרת לרצח,כזו שתעשה לכם צמרמורת.


סטנסיל בטקס סיום הלימודים.
האיש הזה הצדיק רצח שביצע ב-9 מילים בלבד...צמרמורת!
לאחר שסיים את לימודיו בתיכון, סטנסיל התקבל ללימודים בקולג' הקהילתי של קהילת וויין כסטודנט מצטיין ברשימת הדיקן,שם פגש את ליין, שפיקח עליו כחלק מתכנית המשלבת עבודה ולימודים. סטנסיל עזב את הלימודים לאחר מכן מבלי לסיים. בכירים בבית הספר טוענים שהסטודנט/עובד (סטנסיל) סולק על ידי ליין כתוצאה משימוש בסמים. דבי סטנסיל, מצידה, טוענת כי הוא פוטר מבלי לקבל הסבר.

הצהרתו של סטנסיל.
לאחר שרצח את המפקח, הוא רכב על האופנוע שלו לחוף דייטונה, שם עצרה אותו המשטרה. בבית המשפט, הסטודנט לשעבר אמר לשופט מפלורידה, שהוא רצח את ליין כיוון שהטריד מינית את אחיו הקטן. אמו של ליין, דבי, מצד שני תיקנה את דבריו ואמרה, שמנהל בית הדפוס "ביצע מעשים מגונים בסטנסיל עצמו,ולא באחיו"

9 המילים.
להגנתו, סטנסיל אמר 9 מילים בדיוק לשופט:"מחקתי עוד פדופיל ארור אחד מעל פני האדמה הזו". אמו,שחזרה שוב על גרסתה כי מנהל בית הדפוס לא הטריד בן משפחה אחר במשפחתה, אך ידעה שהטריד את קנת'. היא אמרה:"הוא (ליין) השתמש במילים מגונות מאוד כלפי סטנסיל בבית הספר. מילים מגונות מאוד…סטנסיל ביקש ממנו לחדול והוא המשיך"