הבחורה הזאת שוקלת 60 ק"ג אך בכל זאת מחשיבים אותה לשמנה..

תושבות יפן מאז ומתמיד ידועות ביופיין. היפניות היו ידועות לאורך השנים כבעלות הגוף המושלם. ככל הנראה הגבר המודרני מארץ השמש העולה אינו יודע להעריך יופי כזה. במקום זאת הם סוגדים לאידיאלים מומצאים אשר בלתי אפשרי להביא לידי ביטוי בחיים האמיתיים.

כך, על פי סקר שערך עיתון מקומי, האישה האידאלית לדעת היפנים צריכה לצמוח לגובה של 152 סנטימטר ולשקול 36 ק"ג. המותניים שלה לא יעלו על 46 סנטימטר והחזה שלה לא פחות ממידה D.


מאמר זה מאוד הכעיס בחורה בשם ארין. היא צילמה את הכתבה ורשמה עליה בתגובה "לדעתכם, זה לא מוגזם? במשקל של 36 ק"ג אנחנו פשוט לא נוכל לחיות!"


לאחר מכן, ארין פרסמה תמונה שלה ובה היא הודתה ששוקלת 60 קילו כאשר הגובה שלה הוא קצת יותר מ160 ס"מ. כולנו יכולים לומר שארין נראית פשוט מצוין!

ארין המליצה לכל הנשים לאהוב את עצמן כפי שהן מבלי לנסות לרדוף אחר הגוף "האידיאלי" אשר הומצא על ידי אנשים אשר אינם מבינים בכך דבר והדרך היחידה להתאים לאידיאל זה היא באמצאות הפוטושופ.

הבחורה הזאת שוקלת 60 ק

אכן, ישנה תחושה שהאנושות תיכחד לא בגלל אסונות הטבע אלא מטיפשותם של האנשים. ישנם סיפורים רבים על כך שאישה לא מסוגלת ללדת עקב רזון יתר. אם אתם מסכימים איתנו, שתפו אתך המאמר הזה!