הבן שלה הצטלם עם בחורה זרה – לאחר מספר דקות הבחורה פרצה בבכי, הסיבה השאירה אותנו בהלם

רק בגיל שנתיים, צ'ייס אובחן כחולה ב-CPC, צורה נדירה ואגרסיבית מאוד של סרטן במוח. בגילו הצעיר צ'ייס עבר הרבה, כולל כימותרפיה וטיפול בקרינה, אך הוא ממשיך להיאבק במחלה הנוראית בעודו מנסה לחיות חיים רגילים של ילד בגילו.

לאחרונה, צ'ייס ביקר בחנות של "אפל" בטוסון, אריזונה עם אימו אנג'ל. היא התייעצה עם אחד העובדים בחנות בזמן שהבחינה שצ'ייס מנהל שיחה עם עובדת אחרת בחנות. היא לא התייחסה לזה באותו הרגע כי ג'ייס מאוד חברותי, עד שניגש אליה המנהל ואמר "סלחי לי, האמת שקיוויתי לשוחח איתך". אנג'ל התמלאה דאגה, וחשבה שבנה עשה משהו לא בסדר. אך בדיוק אז הבחינה במשהו בעיניו של המנהל. היה זה ברור שהמנהל בוכה. הנה מה שקרה.


"אנא שתפו. היום בני ואני הלכנו לחנות של 'אפל' בלה אנקנטדה בטוסון, אריזונה. הבן שלי צ'ייס ישב באחד השולחנות ופתר בסבלנות את שיעורי הבית שלו בזמן שאני שוחחתי עם נציג המכירות בחנות. בזווית העין הבחנתי בעובדת בשם ויקי (בתמונה) משוחחת עם צ'ייס וחשבתי לעצמי כמה זה נחמד שהיא מקדישה לו זמן ומדברת עמו".


הבן שלה הצטלם עם בחורה זרה – לאחר מספר דקות הבחורה פרצה בבכי, הסיבה השאירה אותנו בהלם

"מאוחר יותר כשהמנהל ג'ייסון גריר (בתמונה משמאל) ניגש אלי ואמר 'סלחי לי'. באותו הזמן חשבתי שהוא ביקש לשוחח עם נציג המכירות איתו שוחחתי, לכן אמרתי 'תודה על עזרתך' והתחלתי להתקדם לכיון הדלת".

הבן שלה הצטלם עם בחורה זרה – לאחר מספר דקות הבחורה פרצה בבכי, הסיבה השאירה אותנו בהלם

"האמת שקיוויתי לשוחח עמך" קרא לפתע המנהל. נתפסתי כשאינני מוכנה וכאם לשתיים קיוויתי שלא יאמר שבני נגע במשהו שלא היה אמור לגעת בו. ג'ייסון אמר לי שויקי העובדת נצפתה כשהיא ממררת בבכי מאחור וסיפרה לו על בני צ'ייס."

"היא סיפרה שהיא שאלה את צ'ייס מה הוא עושה וצ'ייס ענה, "אני עובד על שיעורי הבית שלי. אני בכיתה א' ואמור לעלות לכיתה ב' אבל הייתי בבית החולים במשך שנה כי יש לי סרטן במוח ואני מאוד מקווה שאזכה לעלות לכיתה ב' בשנה הבאה".

"ג'ייסון אמר שבזכות סיפורים כמו אלו של צ'ייס הוא אוהב את העבודה שלו בגלל שהוא נהנה לחולל שינויים. הוא שאל האם יוכל לתת לצ'ייס משהו. הייתי עדיין בהלם ואמרתי כמובן. הוא נתן לויקי "אייפוד נאנו" כדי שתתן לצ'ייס. עיניה עדין היו ספוגות בדמעות כשהיא נתנה את ה"נאנו" לצ'ייס. צ'ייס ענה בעדינות,'תודה לך' ".

מה שהם לא ידעו זה שצ'ייס אובססיבי לגבי זמן, זו אחת הדרכים בהן הוא מתמודד עם החרדה שלו מ'חיי בית החולים'. זו דרכו לדעת מה יבוא. בנוסף הוא מת על מוזיקה (קווין היא הלהקה האהובה עליו).

צ'ייס בילה את כל הלילה כשהוא עוקב אחר הזמן ב"נאנו" שלו ושר 'we will rock you'. זה עשה לו את השבוע !!!

בבקשה שתפו את הסיפור הנוגע ללב הזה עם החברים והמשפחה בפייסבוק!