הבת שלהם הייתה מעורבת בתאונת דרכים נוראית, כמה שבועות לאחר מכן המשפחה מגלה את האמת

ב-2006, תשעה סטודנטים וחברי סגל מאוניברסיטת טיילור נסעו ברכבם כשלפתע רכב אחר התנגש בהם. התאונה הנוראית גבתה את חייה של סטודנטית אחת – וויטני קראק, שהוכרזה מתה ומשפחתה החלה בתהליך אבל ארוך וכואב.

בנוסף, נסעה באותו היום ברכב סטודנטית בשם לורה ואן ריין שיצאה בשלום אבל נזקקה לטיפול רפואי כשהיא סובלת מפציעות חמורות – מצבה היה אנוש, והיא סיימה בקומה.


המשפחה שלה נשארה לצדה במשך חודש שלם – אבל לבסוף, האמת האיומה הפכה בהירה: לורה כלל לא הייתה לורה.

מסתבר שהאישה אותה הם חשבו ללורה, הייתה למעשה וויטני – האישה שהוכרזה כמתה. השניים היו כל כך דומות האחת לשנייה במראה שלהן שהמשפחות כלל לא הצליחו להבדיל ביניהן.


הבת שלהם הייתה מעורבת בתאונת דרכים נוראית - שבועות לאחר מכן המשפחה מגלה את האמת

ההורים של לורה התחילו להבין שמשהו לא היה כשורה כשלורה פיהקה והשיניים שלה לא נראו אותו הדבר. במהרה הם גם הבינו שלאישה אותה החשיבו לבתם היה עגיל בטבור – מה שלא היה לבתם לורה.

כשהכרתה שבה אליה, הרופאים ביקשו מהאישה המרותקת למיטתה לכתוב את שמה על פיסת נייר. היא כתבה "וויטני" ולא "לורה" – מה שמוטט את משפחתה של לורה.

הבת שלהם הייתה מעורבת בתאונת דרכים נוראית - שבועות לאחר מכן המשפחה מגלה את האמת

מאז אותו בלבול טראגי, המשפחה התרחקה מעין הציבור, אבל מאוחר יותר החליטו לספר את סיפורם. הוריה הדתיים של לורה, מודים כעת לאל למרות הטרגדיה ומצליחים כעת לחזור לשגרה.

"אפילו בעתות משבר, אפשר לראות את האור, וגם טרגדיה כזו יכולה להיות נקודה של תקווה", אומר דון, אביה של לורה.

אני שואב השראה מהאומץ ועוז של משפחתה של לורה, למרות הטרגדיה הנוראה שעברו. שתפו את הסיפור הזה עם כל בני המשפחה והחבירם אם גם אתם מרגישים כך.