הדבר הראשון בו תבחינו ב-10 האשליות הללו יכול לחשוף רבות אודות המתרחש בתודעה שלכם

אנשים שונים יכולים לראות דברים שונים כשהם מביטים באותה תמונה. כפי שאומרים מדענים, אנחנו מוצפים על בסיס יומי באינספור פיסות מידע ותמונות. המוח שלנו פשוט לא יכול לעבד את הכל בו בעת, ואין זה אומר שהוא לא עובד כהלכה. המוח פשוט יכול להתרכז רק בדברים שמרגישים החשובים ביותר, מה שיכול לחשוף עוד ועוד אודות האדם.

צוות האתר שלנו הכין 10 אשליות אופטיות מאתגרות שידהימו אתכם, או פשוט יאשררו את מה שכבר חשבתם אודות עצמכם. בכל מקרה, זכרו כי המאמר הזה נכתב למטרות שעשוע בלבד, וכך יש לנהוג בו.


האם אתם רואים עץ, גורילה, אריה, או דג?


* עץ: אתם ככל הנראה מנהיגים מלידה ויש לכם יכולות ארגוניות נהדרות. אין בעיה שהיא יותר מדי גדולה או קטנה עבורכם, ואתם אנשים מציאותיים מאוד. פירוש הדבר הוא שאתם מציבים לעצמכם מטרות קטנות יותר כי אתם לא חושבים שתוכלו להגשים את הגדולות.
* גורילה: אתם מנתחים הכל יתר על המידה ולעתים מבקרים את עצמכם בחריפות. אתם יכולים להיות עקשנים מאוד, ולנסות להוכיח את הנקודה שלכם. כל שעליכם להבין הוא שלפעמים גם אחרים יכולים להיות צודקים, ואין זה אומר שאתם טועים.
* אריה: אתם אנשים חזקים ובעלי יכולת השפעה אשר אוהבים ללכת עם תחושת הבטן שלכם. אינכם מתייאשים מהכישלונות שלכם ואתם תמיד דוחפים את עצמכם ואת האנשים סביבכם להגיע לשמיים.
* דג: אתם אנשים חיוביים מאוד ותמיד רואים את חצי הכוס המלאה בכל דבר. זו הסיבה מדוע לפעמים אנשים מנצלים את טוב ליבכם ותמימותכם.

איזה כדור גדול יותר

* הכדור הקדמי: אולי אינכם ידועים בשל כושר המנהיגות שלכם, אבל אנשים באים אליכם כשהם זקוקים לדבר חוכמה. בכל מקרה, אתם בוחרים לקחת את המושב האחורי ולהניח לאחרים להוביל.
* הכדור האחורי: אתם מנהיגים מלידה ולא חוששים לקחת סיכונים או צעדים גדולים. תשומת הלב שלכם לפרטים היא שעוזרת לכם להיות מוצלחים במה שאתם עושים.

האם אתם רואים אדם משופם? זוג רוקד, משרתת, או אדם במיטתו?


* המשרתת: אתם מצטיינים במציאות תשובות לשאלות קשות. וזו הסיבה מדוע חברים שלכם באים אליכם כשהם זקוקים לעצה טובה.
* איש זקן עם שפם: אתם תמיד רואים את התמונה הגדולה, ופירוש הדבר שאתם אנשים יצירתיים מאוד. בכל מקרה, אתם לא שוכחים גם לשים לב לפרטים הקטנים שיכולים להיות מכריעים בהחלט.
* אדם זקן במיטתו: אתם תמיד דואגים יותר מדי. אתם לא יכולים אלא לחשוב על כל פרט קטן המתרחש בחייכם, וזה שואב מכם אנרגיות רבות.
* הזוג הרוקד: אתם נשמה רומנטית. אתם אולי לא מדברים על אהבה כל הזמן, אבל חשוב לכם מאוד למצוא קשר רומנטי עמוק.

האם אתם רואים פנים של אישה או פרחים?

* פנים של אישה: אתם מודעים מאוד לסביבה הקרובה שלכם ובדרך כלל מניחים לתחושת הבטן שלכם לסייע לכם לקבל את ההחלטה הנכונה. בנוסף, אתם קובעים קביעות נכונות אודות אנשים ומצבים בגלל שאתם מזהים תבניות מוכרות.
* פרחים: אתם אוהבים את הטבע בצורה עמוקה מאוד. קצב החיים המהיר מתיש אתכם לעתים קרובות, וזו הסיבה מדוע אתם אוהבים לקחת את הזמן ולהירגע בחיק הטבע.

האם אתם רואים חתול או עכבר?

׳

* חתול: אתם התגלמות הריאליזם. אתם עם רגליים על הקרקע ואוהבים לתכנן את המהלכים הבאים שלכם בזהירות. אתם בוחנים את הטריטוריה לפני שאתם עושים מעשה.
* עכבר: אתם מקור של חיוביות ותמיד מחפשים אחר חצי הכוס המלאה בכל מצב. בעוד שיש אנשים שעלולים להחשיב אתכם כתמימים, אתם בסך הכל בוחרים לראות את חצי הכוס המלאה.

באיזה צבע אתם מבחינים יותר מכל?

* טורקיז: אתם אוהבים לקחת סיכונים מבלי לחשוש מכישלון. הדמיון שלכם משתולל, וזו הסיבה מדוע היצירתיות שלכם מתפרצת בטירוף.
* צהוב: אתם אנשים קלילים ומסתגלים במהירות למצבים ולא עושים ביג דיל מנסיבות החיים שלכם. אתם רגועים מאוד ולא אוהבים להפר את שלוות הנפש שלכם.
* כחול עמוק: אתם מנתחים כל דבר בחייכם, וזה מה שהופך אתכם לפרפקציוניסטים. לכן, אתם משיגים את כל מטרות העל שלכם.

האם אתם רואים פיצוץ או שתי ידיים?

* פיצוץ: אתם מצטייניםבארגון, וזו הסיבה מדוע אתם יכולים להיות מנהיגים מעולים. אתם לוקחים אחריות בצורה רצינית מאוד ומבינים שלמעשים שלכם יש השלכות.
* 2 ידיים: אתם מתחשבים מאוד באנשים הסובבים אתכם. אתם תמיד מנסים להבין אותם ולעזור להם ככל יכולתכם.

האם אתם רואים ברווז או סנאי?

* סנאי: אתם תמיד משתמשים בהיגיון שלכם ומקבלים החלטות המבוססות על עובדות. לכן אחד הכשרונות שלכם הוא ניתוח כל המשתנים.
* ברווז: אתם אנשים יצירתיים ואמנותיים. מצד שני, אתם לא כל כך שיטתיים ומדעיים בניתוח חיי היומיום שלכם.

האם אתם רואים צפרדע או סוס?

* צפרדע: אתם אנשים כנים וישירים מאוד בתקשורת שלכם עם אנשים אחרים. אתם בטוחים בעצמכם ומצפים מכולם לנהוג בכם באופן דומה.
* סוס: אינכם ידועים בשל האימפולסיביות שלכם, אבל מנגד, אתם מנתחים הכל יתר על המידה. זה בגלל שאתם מעדיפים לראות דברים בעצמכם ולא להניח לאחרים להדריך אתכם.

האם אתם רואים הרים מושלגים או דובים?

* הרים מושלגים: אתם מהירי תפיסה ומקשיבים לתחושת הבטן שלכם בכל פעם שהיא אומרת לכם משהו. השיטה הזו הוכיחה את עצמה כיעילה ביותר עד כה.
* דובים: אתם אנשים אנליטיים מאוד ובוחנים כל נושא מכל הצדדים לפני שאתם מקבלים החלטה. הגישה הזו גם מאפשרת לכם לראות בעיה בבירור, מה שמקל עליכם לפתור אותה.

האם גיליתם משהו על עצמכם אודות התמונות הללו? האם תגלית כלשהי הדהימה אתכם, או שהוכיחה עצמה כנכונה?