הדבר הראשון בו תבחינו ב-10 האשליות הללו יכול לחשוף רבות אודות המתחולל אצלכם בפנים

התבוננות בתמונה עשויה להיות בעלת משמעות שונה עבור אנשים שונים. כפי שטוענים מדענים, אנחנו מוצפים מדי יום באינספור פיסות מידע ותמונות. המוח שלנו פשוט לא יכול לתפוס הכל באופן זהה, אך אין זה אומר שהוא אינו עובד כהלכה. הוא פשוט מתמקד בדברים שהוא מרגיש ורואה כחשובים, ויכול לחשוף רבות אודות אותו אדם.

צוות האתר שלנו הכין 10 אשליות אופטיות שידהימו אתכם או שיאשרו את מה שאתם כבר חושבים על עצמכם. בכל מקרה, זכרו שמטרת המאמר הזה הוא לכייף, ואל לכם לקחת את זה ברצינות רבה מדי.


האם אתם רואים עץ, גורילה, אריה או דג?


* עץ: אתם ככל הנראה מנהיגים מלידה ויש לכם כושר ארגוני מעולה. אין בעיה שהיא גדולה או קטנה מדי עבורכם, ואתם ריאליסטיים מדי. פירוש הדבר הוא שלעתים קרובות אתם מציבים יעדים קטנים יותר כי אתם חושבים שלא תגשימו את הגדולים.
* גורילה: אתם מנתחים הכל יתר על המידה ולפעמים מבקרים את עצמכם בחריפות רבה. אתם יכולים להיות עיקשים מאוד, ולנסות להוכיח את הנקודה שלכם. אתם צריכים להבין שלפעמים אחרים יכולים להיות צודקים, גם אם זה לא אומר שאתם טועים.
* אריה: אתם אנשים חזקים ובעלי יכולת השפעה שאוהבים לציית לתחושות הבטן שלכם. אתם לא מתייאשים מהכישלונות שלכם ותמיד דוחפים את עצמכם כדי להגיע לשמיים.
* דג: אתם אנשים חיוביים מאוד ותמיד רואים את חצי הכוס המלאה בכל דבר. זו הסיבה שלפעמים אנשים מנצלים את טוב ליבכם ואת הנאיביות שבכם.

איזה כדור גדול יותר?

* הכדור הקדמי: אתם אולי אינכם ידועים בשל כושר המנהיגות שלכם, אך אנשים ניגשים אליכם כשהם זקוקים לעצה. בכל מקרה, אתם בוחרים לקחת את המושב האחורי ולתת לאחרים לעשות את הצעד הראשון.
* הכדור האחורי: אתם מנהיגים מלידה שאינם חוששים לקחת סיכונים או צעדים גדולים. תשומת הלב שלכם לפרטים עוזרת לכם להיות מוצלחים במה שאתם עושים.

האם אתם רואים אדם משופם, זוג רוקד, עוזרת בית או אדם במיטתו?


* עוזרת בית: אתם מצטיינים במציאת תשובות לשאלות מורכבות. וזו הסיבה מדוע חברים שלכם מגיעים אליכם בכל פעם שהם זקוקים לעצה טובה ויעילה.
* אדם משופם: אתם תמיד רואים את התמונה הגדולה יותר, ופירוש הדבר הוא שאתם אנשים יצירתיים מאוד. בכל מקרה, אל תשכחו גם להבחין בפרטים הקטנים – גם זה נחוץ.
* איש זקן במיטתו: אתם תמיד דואגים יותר מדי. אתם לא יכולים אלא לחשוב על כל פרט קטן שקורה בחייכם, וזה גוזל מכם אנרגיה רבה.
* הזוג הרוקד: אתם בעלי נשמה רומנטית מאוד. אתם עשויים שלא לדבר כל הזמן על אהבה, אך מציאת חיבור רומנטי עמוק חשובה מאוד עבורכם.

האם אתם רואים פנים של אישה או פרחים?

* פנים של אישה: אתם מודעים מאוד לסביבתם הקרובה ותחושת הבטן שלכם היא זו שמובילה אתכם לקבל החלטות נכונות. בנוסף, אתם מצליחים לשפוט אנשים ומצבים בצורה נכונה בגלל שאתם מצטיינים בזיהוי תבניות.
* פרחים: אתם אוהבים עמוקות את הטבע. קצב חיי היומיום המהיר מתיש אתכם לעתים, וזו הסיבה מדוע אתם לוקחים את הזמן להירגע בטבע.

האם אתם רואים חתול או עכבר?

* חתול: אתם התגשמות הריאליזם. אתם עם רגליים על הקרקע ואוהבים לתכנן את הצעדים הבאים שלכם בזהירות. אתם בוחנים את הטריטוריה סביבכם ועושים מה שצריך.
* עכבר: אתם מקור לחיוביות ותמיד מחפשים את הטוב בכל מצב. בעוד שאנשים עשויים לחשוב שאתם נאיביים, אתם בסך הכל בוחרים לראות את חצי הכוס המלאה.

באיזה צבע אתם מבחינים יותר מכל?

* טורקיז: אתם אוהבים לקחת סיכונים מבלי לחשוש מכישלונות. הדמיון שלכם פרוע, וזו הסיבה מדוע היצירתיות שלכם עפה דרך הגג.
* צהוב: אתם אנשים קלילים ומסתגלים לכל דבר מבלי לעשות עניין מנסיבות חייכם. אתם רגועים מאוד ולא רוצים להפר את שלוות הנפש שלכם.
* כחול עמוק: אתם מנתחים כל דבר בחייכם, וזה מה שהופך אתכם לפרפקציוניסטים. לכן, אתם מגשימים את כל המטרות שלכם.

האם אתם רואים פיצוץ או 2 ידיים?

ֿ

* פיצוץ: אתם מצטיינים בארגון, וזו הסיבה מדוע אתם יכולים להיות מנהיגים מדהימים. אתם לוקחים אחריות ברצינות רבה ומבינים שלמעשים שלכם יש השלכות.
* 2 ידיים: אתם מתחשבים מאוד באנשים סביבכם. אתם תמיד מנסים להבין אותם ולעזור להם ככל האפשר.

האם אתם רואים ברווז או סנאי?

* סנאי: אתם תמיד משתמשים בהיגיון שלכם ומקבלים החלטות על סמך עובדות. לכן ניתוח כל הגורמים השונים הוא הכישרון הטוב ביותר שלכם.
* ברווז: אתם אנשים יצירתיים ואמנותיים מאוד. מצד שני, אתם לא כל כך מתודיים ומדעיים בניתוח היומיומי של חייכם.

האם אתם רואים צפרדע או סוס?

* צפרדע: אתם מאוד כנים וישרים בזמן התקשורת עם אחרים. אתם סומכים על עצמכם ומצפים מכולם לנהוג בכם באותו האופן.
* סוס: אתם לא ידועים באימפולסיביות, אך מנגד, אתם מנתחים כל דבר יתר על המידה. זה בגלל שאתם מעדיפים לראות דברים בעצמכם ולא לתת למה שאחרים אומרים להדריך אתכם.

האם אתם רואים הרים מושלגים או דובים?

* הרים מושלגים: אתם מהירי תפיסה ועוקבים אחר תחושת הבטן שלכם בכל פעם שהיא אומרת לכם משהו. שיטה זו הוכיחה עצמה עד כה כאמינה מאוד.
* דובים: אתם אנשים אנליטיים ובוחנים כל נושא מכל הצדדים לפני שאתם מקבלים החלטה. גישה זו מעניקה לכם תמונה ברורה של העניין, ומקלה עליכם בפתרונו.

האם גיליתם משהו על עצמכם בהסתמך על הדבר הראשון שזיהיתם בתמונות? האם משהו הדהים אתכם, או שרק הוכיח את מה שכבר חשבתם?