הדבר שתבחין בו ראשון בתמונה יחשוף את האופי שלך

לכולנו יש צדדים חבויים באישיות שלנו, שיכולים להיות מושפעים מאיך שהמוח שלנו מתוכנן לפעול או מאירועים שעברנו. בתמונה המצורפת מספר אלמנטים, האלמנט הראשון שתבחין בו יוכל לחשוף צדדים נסתרים של אישיותך.

הדבר שתבחין בו ראשון בתמונה יחשוף את האופי שלך


דוב
אתה תמיד מקשיב ללב שלך. מאז ומתמיד הרגשת כאילו קרב מתרחש בתוך ליבך, והקרב הזה ימשיך לתמיד. הדוב הוא סמל לכל הכוח הפנימי שלך שתמיד מושך אותך קדימה. כשהצד הזה באופי שלך לוקח את המושכות, אתה מרגיש גל של אנרגיה אשר מציף אותך וגורם לך לפעול בנחישות. האנרגיה הזו יכולה להביא לתוצאות חיוביות או שליליות מאוד, וזה הכל תלוי בך. אם תנסה להילחם באנרגיה הזו היא פשוט תהפוך למסוכנת יותר.


כולם יודעים שאתה לא אחד שכדאי להתעסק איתו. כדי לשלוט באנרגיה שלך בצורה מיטבית, תתמקד במדיטציה על מנת שתוכל לדעת לרסן את עצמך. אם רק תהיה בגישה הנכונה, תוכל לעשות דברים מדהימים.

הר
המחשבות שלך שולטות בך. אתה קשוב, אינטליגנטי ודקדקן, מה שאומר שאתה אתה תמיד מנסה לשפר את עצמך בכל התחומים. ההרים הם סמל לחקר החומר, ואתה חוקר מלידה. אתה לא מפחד מהאתגרים שנמצאים בפסגה, אבל גם מכיר בכך שהפסגה טומנת בחובה המון בדידות. אתה צריך ללמוד לפתוח את הלב לאנשים חדשים.

אתה נוטה לעבוד קשה מדי רוב הזמן, ולא להקדיש זמן לפינוקים מצד בני משפחה וחברים. אם תקדיש יותר זמן לשמירה על איזון, תמצא שאתה הרבה יותר רגוע ומפוקס. החוקר הפנימי שבך ילמד בסופו של דבר שהכוח שלך לא טמון בלהיות בפסגה, אלא בליבך. יש לך נשמה יפהיפיה, אל תפחד להראות אותה לאחרים.

עצים
הרוח שלך שולטת בך. אתה הרבה יותר חברותי משאתה חושב או מוכן להודות. המוח שלך הוא כמו יער, בו כל עץ מחובר למשנהו בשורשים. עצים מדברים אחד עם השני, כך שעליך לקחת מהם דוגמה ולא לפחד לדבר ולפרוק את שעל ליבך. תבנה לעצמך מערכת של קרובים איתם תוכל להתחבר.

אנחנו כולנו מחוברים לאמא אדמה, אז אל תשכח לשהות מפעם לפעם בטבע ולתת לעצמך זמן להתחבר ולהתאזן. יכול להיות שהאמון שלך באנשים נפגע, אבל אל תשכח שכולנו מחוברים. תהיה אמיץ ותביע את הרגשות שלך. ככל שתקבל את עצמך ואת הסובבים אותך, כך תהיה יותר עוצמתי.

ירח
החלומות שלך שולטים בך, ולפעמים נדמה שאתה מכוכב אחר משלנו. אופפת אותך הילה של קסם שאנשים לא יכולים להתנגד לה. אתה מחובר ליקום ורואה דברים באופן שונה מאנשים אחרים. אתה מרגיש שכוח בלתי נראה מוביל אותך ומביא אותך למקום שבו אתה שלם עם עצמך. עליך לרתום את הכוח שלך למטרת המשימה שלך להבין את העולם. התחבר עם כמה שיותר אנשים כדי שתוכל להגיע לאיזון ולשלווה.