הוא איבד את חברו הטוב לפני שנתיים. כשהוא מופיע בטלוויזיה ומקדיש לו שיר, אף אחד לא יכול לעצור את הדמעות!

לפני שנתיים, ג'וש דניאל קיבל טלפון מבית החולים. חברו הטוב עמד למות לפני סוף היום, וג'וש נאלץ להיפרד ממנו. ג'וש לקח קשה מאוד את האובדן של חברו הטוב, אבל מעולם לא איבד את האופטימיות. כעת, בגיל 21, ג/וש קיבל הזדמנות לשיר בתכנית ה- X-Factor. כאשר השופט הידוע לשמצה סיימון קאוול היה על סף דמעות לפני שג'וש בכלל שר את התו הראשון, אנחנו כבר יודעים שזו הולכת להיות הופעה עוצמתית במיוחד. וזה טוב שהאודישן של ג'וש היה האחרון לאותו היום, כי לאחר שהוא סיים לשיר, השופטים לא היו יכולים להמשיך יותר. תראו בעצמכם.

אף אחד לא ידע חוץ מג'וש עצמו, מכונאי רכב שחי עם אמא שלו.


כשהגיע תורו של ג'וש לבחור שיר, הוא בחר משהו בעל משמעות מיוחדת עבורו – השיר Jealous (קנאי) של Labrinth. אם אתם לא מכירים את השיר הזה, הוא מדבר על תחושת הקנאה כאשר האקסית שלך עוברת לגור עם מישהו אחר. כך מסתיים הפזמון:


"קשה לי לומר, קשה לי בדרך זו
את מאושרת בלעדיי"

אבל האופן בו ג'וש פירש את המילים גרמה להופעה שלו להיות כל כך מרגשת. הוא נתן פרשנות משלו למה היא קנאה. ג'וש מדבר על החבר שאיבד, "אני מקנא שהוא מאושר עכשיו בגן העדן – שהוא עבר למקום טוב יותר, ושאני לא יכול יותר להיות איתו".

שתפו את הביצוע המרגש של ג'וש עם כל מי שאיבד חבר, בן משפחה או אהוב אחר. זוהי מחווה עוצמתית ביותר לכל אלו סביבנו אשר אינם עוד.