הוסיפו את שתי הרכיבים האלו לשמפו שלכם ותגידו שלום לאובדן השיער לתמיד

יש זמנים שאתם מבחינים כי השיער שלכם נושר בתדירות גבוהה יותר. הוא חלש, יש לו קצוות מפוצלים והוא שברירי. אתם מאבדים שיער ולא יודעים מה לעשות בעניין. אובדן שיער נובע מסיבות רבות, החל מהגורם הגנטי ועד למתח וחרדה. דרך פשוטה לטפל באובדן השיער היא ע"י חיזוקו באמצעות טיפול מתאים.
במאמר שבהמשך אנחנו נסביר לכם כיצד להכין שמפו נגד נשירה בעצמכם. זה פשוט מאוד, קל וחסכוני! כל שתצטרכו הוא להוסיף את שלושת המרכיבים הללו: שמן רוזמרין אתרי, שמן לימון אתרי וקפסולות של ויטמין E לשמפו שלכם, והשיער שלכם יתחיל לצמוח מיד!

מתכון:


רכיבים:


שמפו טבעי עם pH נייטרלי.
עשר טיפות של שמן רוזמרין אתרי – מצויין כדי להפעיל מחדש את זרימת הדם ולחזק את השיער שלכם.
עשר טיפות של שמן לימון אתרי – משמש כמחטא מצויין ומרענן
שתי קפסולות של ויטמין E – זהו רכיב אידיאלי ובסיסי במאבק נגד אובדן השיער.

אופן ההכנה:
ההכנה היא פשוטה וקלה. פשוט שפכו עשר טיפות של שמן רוזמרין אתרי ועשר טיפות של שמן לימון אתרי לשמפו שלכם. לאחר מכן, אל תשכחו להוסיף 2 קפסולות של ויטמין E. נערו את בקבוק השמפו וזה מוכן!
חשוב מאוד להשתמש בשמפו מונע נשירה הזה לעתים קרובות, לפחות פעם ביומיים. עליכם למרוח על שיער רטוב ולעשות את הקרקפת שלכם לפחות 10 דקות. לאחר מכן, תנו לזה לשבת במשך 10 דקות נוספות. לבסוף, שטפו במים חמימים (לא חמים מדי). רואים כמה זה פשוט? זהו שמפו מרענן, בעל אלמנטים המסייעים לזרימת הדם שישיבו את החוזק לשיער שלכם. השיער שלכם יתחיל לצמוח מייד ותהיו המומים מהתוצאות!