הזוג הזה בדיוק התחתן. 19 ימים לאחר מכן, אחד מבני הזוג הסתכל בתמונות החתונה ושם לב למשהו מטורף

ג'סטיס וג'רמי סטמפר ומוירג'יניה התחתנו בטקס מקסים בחברת בני משפחה וחברים. זה היה בדיוק מה שהם קיוו לו והם ידעו שינצרו את הזיכרון הזה לעד. אבל אז, אפילו לא 3 שבועות לאחר מכן, משהו קרה ששינה לא רק את החיים שלהם אלא גם את הזיכרון יקר הערך הזה.

הזוג הזה בדיוק התחתן. 19 ימים לאחר מכן, אחד מבני הזוג הסתכל בתמונות החתונה ושם לב למשהו מטורף


ג'סטיס הייתה מעורבת בתאונת דרכים נוראית.

בעוד הרכב שלה נהרס לחלוטין, ג'סטיס נפצעה קשה מאוד. היא התעוררה בבית החולים והיה ברור שכעת יהיה עליה להתמודד עם פוסט טראומה (PTSD), ובנוסף היו לה גם קשיים בדיבור.


אז הם גילו שהיא גם איבדה את הזיכרון שלה, אבל לא רק את הזיכרונות לטווח קצר: כל חמשת השבועות האחרונים.

עבור ג'רמי זה היה כמו אגרוף בבטן. אשתו אפילו לא זכרה שהתחתנה איתו. הוא הראה לה תמונות מיום החתונה שלהם, אבל שום דבר לא נראה לה מוכר. שניהם היו הרוסים.

הזוג הזה בדיוק התחתן. 19 ימים לאחר מכן, אחד מבני הזוג הסתכל בתמונות החתונה ושם לב למשהו מטורף

ג'רמי החליט שהדבר היחידי שאפשר לעשות היה להחליף את הזיכרונות שהשכחה גנבה. אם ג'סטיס לא זכרה את החתונה המדהימה שלהם, הוא התכוון לארגן אחת חדשה. עד לפרט האחרון. אבל חתונה היא עניין יקר: וזה לא רק עולה כסף, אלא גם גוזל זמן. הוא החליט שהוא זקוק לעזרה. אז הוא שיתף את הקהילה שלהם וסיפר להם מה קרה. הוא וג'סטיס בכלל לא יכלו להאמין למה שעמד להתרחש.

התמיכה פשוט זרמה, כסף ומתנדבים הסכימו לסייע עם פרחים, סידורי שולחן, איפור ושיער. לפני שהוא הבין מה קורה, כבר היו להם 10,000$, ותרמו להם את כל מה שהם הזדקקו לו.


בדיוק שנה לאחר החתונה המקורית, ג'סטיס וג'רמי הקריאו נדרים האחת בפני השני – שוב., למרות שג'סטיס הרגישה כאילו זה הפעם הראשונה וזה היה קסום בדיוק כפי שהיא התכוונה. כולם הגיעו לפארק המקומי, עמוק במעבה היער, רק כדי לתת לרגשות לסחוף אותם שוב.

צפו בהרפתקה הנפלאה שלהם בסרטון הבא:

בזכות התמדה, אהבה ותמיכה, ג'רמי העניק שוב לג'סטיס את הזיכרון של אחד האירועים החשובים ביותר בחיים שלה – ואת החיים שלהם יחד! זו נפש תאומה. אין כמו לשאוב השראה מהחלטיות וחיבה כמו אלו שקראתם עליהם בסיפור הזה!