הזוג הזה היה נשוי באושר במשך 19 שנים, עד לרגע בו הבעל גילה שבעצם "אשתו" הסתירה ממנו סוד מזעזע שכל אדם נורמלי היה עוזב אותה באותו הרגע!

אהבה, כבוד ויושר הם המרכיבים החשובים ביותר להצלחת הנישואים. כנות, היא הבסיס המרכזי בכל מערכת יחסים חזקה. אבל איך הייתם מרגישים, אם הייתם מגלים שהבן אדם שכל כך אהבתם וסמכתם עליו, שיקר לכם לאורך כל שנות נישואיכם? זה בדיוק המקרה שקרה לג'אן, שנדהם לגלות לאחר 19 שנות נישואים, שאשתו שיקרה לו לאורך כל הדרך ומדובר בסוד גדול שהולך לזעזע אתכם.

בגיל 44 ג'אן מבלגיה, הכיר את אהבת חייו מוניקה שהייתה בת 27 והם התחתנו בשנת 1993. בזמנו היא התגוררה באינדונזיה, אך הוא רצה להתחיל את חייהם המשותפים בבלגיה. לכן הוא הכין את המסמכים הדרושים. עם זאת לבית המשפט הבלגי היה ספק לגבי זהותה, אך למרות זאת הם עדיין אישרו את בקשתם.  לג'אן כבר היו שני ילדים מנישואיו הקודמים, ולכן הוא ומוניקה החליטו שהם לא רוצים ילדים נוספים. שני ילדיו של ג'אן אהבו את מוניקה ואף קראו לה אמא. במשך שנים רבות הזוג חי חיים מאושרים ונורמלים. ג'אן אמר שאשתו הייתה אשה מאוד מושכת, היו להם חיי מ.י.ן. מוצלחים ושבמשך כל שנות נישואיהם הוא לא הבחין באף דבר שונה או חריג בעת קיום יחסי מ.י.ן. איתה. מוניקה השתמשה בגלולות למניעת הריון במהלך כל אותם השנים, ואף "בתקופת הווסת" שלה, היא השתמשה במוצרים להיגיינה נשית כגון: תחבושות ופדיםאך גא'ן לא ידע את הדבר הדבר החשוב מכל, שאשתו העמידה פנים והסתירה ממנו דבר משמעותי ביותר.


הזוג הזה היה נשוי באושר במשך 19 שנים, עד לרגע בו הבעל גילה שבעצם אשתו הסתירה ממנו סוד מזעזע שכל אדם נורמלי היה עוזב אותה באותו הרגע!

הכל היה בסדר, עד לאותו היום שמוניקה התקבלה לעבודה במשרה מלאה. ואז מערכת היחסים שלהם השתנתה. מוניקה הפכה לבן אדם שונה לחלוטין, כך ג'אן אמר. היא התחילה לצאת בלילות למועדונים עד השעות הקטנות של הבוקר, ואף אופן הלבוש שלה השתנה, היא התלבשה בבגדים חושפניים ושערורייתיים, מה שלא היה בעבר. ואז החלו לצוץ שמועות הזויות. בנו הבכור של ג'אן סיפר לו שיש שמועות לגבי מוניקה, שהיא נולדה כזכר. אתם בהלם? כן גם אנחנו. ג'אן רתח מכעס והתעמת מולה ורק אז היא הודתה בפניו וגילתה לו את הסוד הגדול, שהיא אכן נולדה כזכר ועברה ניתוח לשינוי מ.י.ן.  


"תוך מספר שניות עולמי חרב. לבי נשבר לרסיסים, הייתי בהלם ומזועזע. הרגשתי מחולל, הרגשתי שכאילו נאנסתי במשך 19 שנה, פשוט נשברתי. מה שמוניקה עשתה לי ולמשפחתי הוא בלתי נסלח. אני רק רוצה שהיא תהיה מחוץ לחיי". כך ג'אן אמר. מאז גא'ן כבר פנה לבית המשפט והחל בהליכי גירושין.

הזוג הזה היה נשוי באושר במשך 19 שנים, עד לרגע בו הבעל גילה שבעצם אשתו הסתירה ממנו סוד מזעזע שכל אדם נורמלי היה עוזב אותה באותו הרגע!

אכן מדובר במקרה הזוי ובלתי נסלח, שהפך לויראלי בכל רחבי העולם וזעזע אלפי אנשים.

איך אתם הייתם מגיבים במקומו? שתפו אותנו בתגובות.